IKARIAM [D-o-B]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum of slovakian ikariam players ot the DRAGONS OF BETA ally players

Kto je prítomný

Celkom je tu prítomných 2 užívateľov: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 anonymných.

nikto nie je prítomný


[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 31 užívateľov dňa Ne august 13, 2023 9:30 am.

Posledná téma

» Ankety a dotazníky
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 EmptyPo január 24, 2011 5:15 pm pre Aeneas

» Trojslovny roman na pokracovanie (vypinat podpis)
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 EmptyPo august 30, 2010 4:53 pm pre matus55

» hniezdo potrebuje pomoc
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 EmptyPi marec 26, 2010 4:52 pm pre Martinečka

» Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 EmptyNe marec 14, 2010 12:44 am pre Anonymný

» prečo nick taký aký máte?
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 EmptySt marec 10, 2010 9:32 am pre DrakMichael

» Vtipy a haluze
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 EmptyPi február 19, 2010 4:30 am pre shmit

» Súťaž "Borec týždňa"
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 EmptyŠt február 18, 2010 9:08 am pre Aeneas

» Obrázky všetkých obrázkov :)
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 EmptyNe február 07, 2010 2:26 am pre kristina6

» To čo vás baví... (linky, obrázky, texty, atď.)
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 EmptyUt január 26, 2010 10:27 pm pre Anonymný


5 posters

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  VLADOKO So jún 20, 2009 12:13 pm

    ja riesim teraz Svet > Zoinios[56:49]
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Anonymný So jún 20, 2009 11:39 am

    vendi napísal:rosi ak to máš daleho tak si vyber niekoho bližšieho
    vsetých mam tak blízko...
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  vendi So jún 20, 2009 11:21 am

    rosi ak to máš daleho tak si vyber niekoho bližšieho
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Anonymný So jún 20, 2009 11:12 am

    sudruzka napísal:uz som si vybrala Billyho... som nedockava... prave sa presuvam na jeho ostrov cyclops
    ako tak pozeram mna ta vojna bude stat nehorazne peniaze ale co uz ... dufam ze aspon budu suroviny ktore mozem predat.... affraid clown clown affraid affraid affraid
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Anonymný So jún 20, 2009 11:05 am

    uz som si vybrala Billyho... som nedockava... prave sa presuvam na jeho ostrov cyclops
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Anonymný So jún 20, 2009 11:00 am

    VLADOKO napísal:
    rosi46 napísal:no co tak ideme po nich.
    hurray cheers
    bolo na case trosku prevetrat drakov.... bounce bounce bounce bounce
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  VLADOKO So jún 20, 2009 10:54 am

    rosi46 napísal:no co tak ideme po nich.
    hurray cheers
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Anonymný So jún 20, 2009 10:38 am

    no co tak ideme po nich.
    StrategyMaster
    StrategyMaster


    Počet príspevkov : 28
    Age : 42
    Registration date : 29.04.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  StrategyMaster So jún 20, 2009 10:30 am

    Vojna proti Vikingom prológ



    Tak tu je stručný bojový plán. Vybral som každému najbližšieho Vikinga, ktorý má armádu na zničenie. Každému som vybral takého, ktorého by mal zvládnuť. Pre silnejších Vikingov som vybral viac našich hráčov. Prosím aby ste spolu kominukovali a dohodli sa kedy a kde spoločne udriete, vypočítajte aby ste tam boli naraz, alebo aby ste na ostrove nepriateľa obsadili rôzne mestá. Pred bojom si vyskúmajte čo má nepriateľ v meste a riadte sa radami v predchádzajúcom príspevku. Hneď prvý link na tejto strane je na vyhľadávanie miest nepriateľa, ak niektorý z vás tomu rozumie viac, nech pomôže tomu druhému v tíme. Ak niekto má otázky, môže sa opýtať niekoho v tíme, alebo mňa.
    Ak vybraných Vikingov zlikvidujeme, ostatný musia uznať, že sme lepší a niektorý sa k nám pridajú. Napísal som ich mená a v zátvorke ich generálske skóre platné 20. Júna 0:00.

    Musíme začať naraz, preto ešte dnes počkajme aj na ostatných aby o akcii vedeli a akčné tímy mali čas sa dohodnúť.

    Akčný tím 1 - Cowboy123, Capone007, aramis, sudruh, anakonda84:
    Budete mať na starosti hráčov bulway46 (6351), Billy (3442), sid (3870), alebo zabak22 (2084). Dohodnite sa aby ste tu boli naraz, vyberte si nepriateľa ktorý nie je online, vyskúmajte kde sa oplatí udrieť a všetko do toho. Verím vám, ste profíci :-)

    Akčný tím 2 - TheM, Perikles, heavydave, StrategyMaster:
    My si podáme Pakitoss (5289), potom vám napíšem čo a ako.

    Akčný tím 3 - vendi a chailles:
    Cieľ prison break (3913), máte ho okolo ostrova 54:39.

    Akčný tím 4 - achilleus a rudo:
    Cieľ kwaker (3039) nájdete ho pomocou ikariam world, alebo sa prihláste u mňa. Dohodnite sa kedy a spolu udrite.

    Akčný tím 5 - Aszunin, rosi46, smiko:
    Vy to blízko nemáte, sorry :-) Ale keď pôjdete k Aszuninovi, odtiaľ je to už bližši, má na blízku niekoľko slabších Vikingov a to alko20 (1748), didak (2073), Amant (2650), Hannibal (2867), mat87 (1938) nechám to na vás koho si vyberiete a ako si ich podelíte, ale prosím komunikujte aby ste nešli okupovať tie isté mestá.


    Sú tu ešte jednotlivci, ktorý to musia zvládnuť sami lebo nemajú na blízku pomoc:

    Sageron:
    Cieľ mIRACLE Live (686) a monca011 (1200), keď budeš šikovný, tak ich zvládneš obidvoch :-)

    Vladoko:
    Tebe som si vybral Pragus18 (2590) 3 mestá má blízko 55:60, ale keď ho máš, tak môžeš pomôcť aj akčnému tímu 1 Very Happy

    Ďalší krok ohľadom útokov:
    Keď ste zničili nepriateľa, napíšte mu, že to nebolo osobné, len ho chceš presvedčiť o tom aby sa pridal do lepšej aliancie, kde na neho útok nedovolíme :-D
    Nezabúdajte tento boj je o získavaní nových členov z aliancie Vikingov, takže nebudte zlý, drzý ani nič také, vybavme to elegentne aby sme ziskali niekoľko dobrých členov, ktorý budú potom naši kamoši :-)


    Keby som niekoho vynechal a chce sa bojov zúčastniť, môže mi napísať.
    Ak má niekto vytipovaný iný cieľ ako som napísal, tak sa mi ozvi a aktualizujem tento príspevok.

    Nech sa nám darí aby sme mohli byť na seba hrdí Very Happy


    Naposledy upravil StrategyMaster dňa So jún 20, 2009 2:52 pm, celkom upravené 1 krát.
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  VLADOKO So jún 20, 2009 10:01 am

    jednoznacne.. uz sm zacal..
    StrategyMaster
    StrategyMaster


    Počet príspevkov : 28
    Age : 42
    Registration date : 29.04.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  StrategyMaster Pi jún 19, 2009 9:40 pm

    No tak asi bude vojna Very Happy
    Zopár rád ktoré určite budeme potrebovať:

    1. Najdôležitejšie je aby ste toho istého hráča nenapadli viac ako 6-krát za 24 hodín inak dostanete ban, nechajte si rezervu a stačí maximálne 4 útoky.
    2. Budte online čo najviac, tak sa môžete pripraviť proti útokom a rozhodnúť či bojovať, alebo keď ide presila, tak si presunúť vojakov inde. Keď ich pošleš do iného mesta na svojom ostrove, alebo len rabovať na ostrove, tak ich nemusíš ani nakladať do lodí, keby si už nemal na to čas.
    3. Je dobré si nechávať väčšinu vojakov v jednom meste, kde je najvyšší level mestského múrov a úkrytov, vtedy bude ťažké ťa poraziť.
    4. Aj suroviny by si mal posielať do tohoto mesta, lebo inde nebudú v bezpečí.
    5. Nechajte zopár lodí aj vojakov v ostatných mestách aby to nemali také ľahké a ak chcú útočiť, tak nech idú najpv s loďami blokovať, alebo obsadiť mesto.

    6. Ak chcete na niekoho útočiť, tak je dobré ho najprv vyskúmať špiónmi, či je online, akú má v meste armádu a level múra. Skúsme najprv zničiť vikingov na vlastnom ostrove, každý nech si pozrie či má takého na blízku, treba ho napadnúť keď nie je online aby si nevedel zachrániť armádu.
    7. Ak má príliž vysoký level úkrytov a nevieš zistiť koľko má v meste jednotiek, tak tam najprv pošli len zopár vojakov (10 strelcov s prakom) a zo správy boja uvidíš s koľkými tam bojovali.
    8. Je dobré vynechať z bojov lode, je to rýchlejšie keď obsadíš slabšie mesto na ostrove nepriateľa a odtiaľ je to len 15 minút zaútočiť a nepotrebuješ sa prebojovať ani cez jeho flotilu. Pravdaže treba poslať aj špióna do mesta toho slabšieho z ktorého budeš útočiť, aby si vedel či nemá lode a dostaneš sa do jeho mesta.
    9. Účinnejšie je bojovať v skupinkách, dohodni sa s iným členom aliancie kto je online a chodte k nemu spolu.
    10. A vážený, my tu nechceme získať suroviny, ale v prvom rade čo najrýchlejšie zničiť generálské skóre Vikingov, vyvolať paniku a získať si členov ktorý si priznajú že sme lepší a treba sa dať na stranu víťazov :-D

    Chcem vás upozorniť, nebude to ľahké, aj u nás budú veľké straty, niekto bude celkom zničený, bude mať z toho dosť, ale prosím nevzdávajte to, sľubujem že sa za neho pomstíme. Nakoniec aj tak vyhráme my, preberieme členov a keď budú dosť slabý, môžeme s nimi uzavrieť mier :-)
    Tak čo poviete ideme na to?

    Ešte niečo, prosím aby ste odteraz nešli po žiadnej inej aliancii, zamerajme sa teraz na Vikingov, nepotrebujeme aby sa pritom na nás vrhli aj piráti alebo hocikto iný.
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  VLADOKO Pi jún 19, 2009 6:31 pm


    Sponsored content


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] - Stránka 2 Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi máj 17, 2024 7:52 am