IKARIAM [D-o-B]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum of slovakian ikariam players ot the DRAGONS OF BETA ally players

Kto je prítomný

Celkom je tu prítomných 2 užívateľov: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 anonymných.

nikto nie je prítomný


[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 31 užívateľov dňa Ne august 13, 2023 9:30 am.

Posledná téma

» Ankety a dotazníky
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] EmptyPo január 24, 2011 5:15 pm pre Aeneas

» Trojslovny roman na pokracovanie (vypinat podpis)
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] EmptyPo august 30, 2010 4:53 pm pre matus55

» hniezdo potrebuje pomoc
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] EmptyPi marec 26, 2010 4:52 pm pre Martinečka

» Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] EmptyNe marec 14, 2010 12:44 am pre Anonymný

» prečo nick taký aký máte?
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] EmptySt marec 10, 2010 9:32 am pre DrakMichael

» Vtipy a haluze
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] EmptyPi február 19, 2010 4:30 am pre shmit

» Súťaž "Borec týždňa"
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] EmptyŠt február 18, 2010 9:08 am pre Aeneas

» Obrázky všetkých obrázkov :)
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] EmptyNe február 07, 2010 2:26 am pre kristina6

» To čo vás baví... (linky, obrázky, texty, atď.)
Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] EmptyUt január 26, 2010 10:27 pm pre Anonymný


5 posters

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Anonymný Ne august 02, 2009 7:43 am

    vendi napísal:celkom slušné strategy trošku upraviť a môžeme to aj zverejniť Very Happy
    nerobila by som to - nechceme sa predsa znizit na ich uroven... Neutral
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  vendi Pi júl 31, 2009 6:24 am

    celkom slušné strategy trošku upraviť a môžeme to aj zverejniť Very Happy
    StrategyMaster
    StrategyMaster


    Počet príspevkov : 28
    Age : 42
    Registration date : 29.04.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  StrategyMaster Št júl 30, 2009 10:55 pm

    Pravdivý príbeh vojny Drakov proti Vikingom


    Bola raz jedna aliancia drakov. Vedľa seba si pozývali len tých najlepších, ktorý boli vhodný na to aby sa stali drakom. Pred touto alianciou mal každý rešpekt, preto sa už draci začali nudiť a potrebovali si trocha precvičiť boj.
    Na tento cieľ si vybrali alianciu Vikingov, ktorý sú v svete Beta známi ako združenie amatérov a fárm. Nebáli sa toho, že Vikingov je 5-krát toľko, lebo vedeli že ďaleko nie sú taký jednotný ako oni.
    Ako predpokladali, Vikingovia kládli len minimálny odpor a svojich členov nechali napospas ohni Drakov. Vojna prebiehala takto:
    Jeden deň útočili Draci, spoločne spálili tisíce vojakov najlepších Vikingov a na druhý deň si užívali zaslúžený odpočinok. Vtedy chceli Vikingovia ich odpočinok vyrušiť, chodili od mesta k mestu, ale väčšinou našli len prázdne mestá a nenašli ani vojakov ani suroviny. Draci sa na nich len smiali a tešili sa, lebo mali na druhý deň jasný cieľ.
    Po dlhých bojoch Drakov prišlo bezbranných Vikingov ľúto, preto Draci vymysleli bitku, ktorá sa zapísala do dejín a navrhli Vikingom po bitke mier. Vikingovia sa samozrejme šance chopili, aj keď ešte vyjednávali aby v tej bitke mali viac členov ako Draci, aby mali aspoň nejakú tú šancu.

    Vikingovia vyhrali bitku, ktorú pre nich zorganizovali Draci. Môžu Drakom ďakovať, lebo bez ich pomoci sami by neboli schopný nič vymyslieť.
    Dôvod prečo v záverečnej bitke vyhrali Vikingovia je, že tým 15-tim členom, ktorí sa bitky zúčastnili, ostatný neustále posielali síru, aby neustále mohli vyrábať armádu. Vikingovia sa tým píšia, pritom môžu byť radi, že im na to podraz neprišli a nedostali BAN!

    Keby Draci neprišli s ponukou, Vikingovia by dodnes nariekali vo svojej bezbrannosti, až kým by nepomreli.
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  vendi St júl 29, 2009 8:29 pm

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] 20090729192700pngbodova
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  vendi St júl 29, 2009 8:23 pm

    ktoré zaheslované , ja seom to nezahesloval a na serveri treba zadať heslo , dávate správne
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  VLADOKO St júl 29, 2009 10:31 am

    tie zaheslovane veci minejdu stiahnut..
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  VLADOKO Ut júl 28, 2009 10:14 pm

    toto si dam zajtra v praci cele, dik..
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  vendi Ut júl 28, 2009 11:29 am

    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Anonymný Ut júl 28, 2009 10:55 am

    nejde mi stiahnut ta tabulka... Sad
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  vendi Ut júl 28, 2009 9:55 am

    https://2img.net/r/ihimizer/img220/9895/20090728083911pngvsledo.png
    https://2img.net/r/ihimizer/img150/6277/20090728083944pngvsledo.png

    Toto je výsledok boja , ako ste si všimli tak sme mali o mnoho menej vojakov ako súper takže výsledok boja bol celkom slušný ale!!! prikladám tabulku kde je hodnotenie zúčastnených hráčov v celkovom hodnotení a úrovní stavieb to znamená ruku na srdce, neboli sme dostatočne pripravení,nevyužili sme možnosti akými disponujeme a v neposlednom rade sme podcenili súpera,takže nebol problém v neprítomnosti dvoch hráčov a chcem pozdvihnúť schpnosti nášho generála , mohlo to dopadnúť oveľa horšie, myslím si že táto skúsenosť je motiváciou , dobrou motiváciou na stupeň víťazov
    Cool

    http://uloz.to/2189817/zosit1.xlsx-bodovanie-dob-vs.-vikings.xlsx
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty FINALNY BOJ

    Odoslať  VLADOKO Št júl 23, 2009 10:21 am

    Prepis spravy od StrategyMastra:

    Draci, ak tú finálnu bitku chceme, tak sa budeme brániť.
    Čas: nedeľa večer, ak to bude väčšine vyhovovať.
    Miesto: Mesto aramisa na 57:49.

    Ešte je priskoro zbrojiť, ale ak nevydržíte, tak vyrábajte falangy a obry, sú najlepšie pre obranu. Dúfam, že ich má každý maximálne vylepšené.
    Delá a katapulty nepotrebujeme, stoja príliš veľa peniazí. Ani strelci nie sú účinný pri obrane, to radšej obry.
    Kto má maximálne vylepšené bombardéry, môže niekoľko urobiť, lebo potrebujeme aj útočné body.
    Ak má niekto problém so sírou, ale má veľa dreva, tak vyrábajte aj strelcov s prakom. Prekvapilo by vás aký sú dobrí, pravdaže ich treba maximálne vylepšiť, ale za 3 zlaté za hodinu dostanete 7 bodov života a to je už niečo.
    Ja osobne budem vyrábať armádu v priemere 1 obor, 1 falang a 1 strelec s prakom. Plus strelci, ktorý mi zostali. Nezabudnite ani na doktorov a kuchárov.

    Tento text dám aj na fórum, prosím tam sa vyjadrite, či v nedeľu sa na vás môžeme spoliehať?
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Anonymný Po jún 29, 2009 12:12 am

    Takze draci DOLEZITEEE...

    Rozhodol som sa ze vytvoríme skupiny....

    1. Ja , sudruzka , Rudo, Anakonda Capone a Sageron (buduje army)
    2. Smiko, Laymon, 19pato19, Iceman JanaAngela a Aszumin - veduci Aszumin
    3. Rosi Vladoko Cleric11 Cowboy123 a Aramis - veduci Vladoko
    4. Vendi perikles Heavyday, Strategy TheM a chailess - Veduci strategy...

    s tym ze tejto skupine idem pomoct aby mali cas sa vyzbrojit...a teraz v pripade utoku na niektoreho clena skupinky jednotlivcom alebo skupinkou pomozu ty co su v teame samozrejme ze si planuju aj spolocne utoky...je blbost aby sme sa trepali cez celu mapu + spolocne planovanie utokou v ramci skupinky...

    AK dojde k tomu ze na skupinku utoci obrovska presila pride na pomoc cela skupina ktora je najblizsie...to znamena:

    poradie skupin od severu po juh podla veducich Very Happy....
    Sudruzka (Very Happy), Vladoko, Azsumin a Strategy....

    takze aj by utocili na Aszumina pride bud rosi alebo strategy (dohodnu sa) premna zamna nech aj obidvaja.. Ak na sudruzku tak pride Rosi...

    tohoto generala si budeme medzi sebou stredat hlavne v noci...ak tu je niekdo kdo mava nocne vyborne....ja veim ze vela ldi tu nieje cez noc ale aspon by sme vedeli skorej na koho a kde zautocili...a hned vratime utok lebo ten doticny tu nemusi byt cely den...

    takze tolko moje navrhy a chcel by som vyjadrenie od vsetkych veducich ci s tym suhlasia + zajtra vecer inf o tom ako a ci sa dohodli so skupinou...

    idem to dat aj na forum
    StrategyMaster
    StrategyMaster


    Počet príspevkov : 28
    Age : 42
    Registration date : 29.04.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  StrategyMaster Št jún 25, 2009 9:06 pm

    Nie sú to multiúčty, lebo patria tomu istému vikingovi, len si svoje mesto zbúral a postavil si ho na našom území.
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  VLADOKO Št jún 25, 2009 2:56 am

    VLADOKO napísal:kurnik sopa 91peto19, dohodli sme sa, ze nebudeme utocit na troska silne aliancie (PRS) pocas bojov s vikingami.. je to urovnane, ale dodrziavaj pravidla, ktore nam zabezpecuju stabilitu v rozrobenom boji..

    mimochodom, nepisali ste o obliehaniach, ale s azsuninom sme pisali na ban sekretariat, aby kukli, ci nahodou tie male mestecka novo vytvorene a riesene vikingami nie su zdvojene konta..
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  VLADOKO Št jún 25, 2009 2:40 am

    kurnik sopa 91peto19, dohodli sme sa, ze nebudeme utocit na troska silne aliancie (PRS) pocas bojov s vikingami.. je to urovnane, ale dodrziavaj pravidla, ktore nam zabezpecuju stabilitu v rozrobenom boji..
    avatar
    TheM


    Počet príspevkov : 6
    Age : 36
    Location : Ružinov
    Registration date : 15.05.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  TheM Ut jún 23, 2009 11:28 pm

    Nie zlý nápad, tak pridávam nejaké straty z útoku na pakitoss, mesto: Mesto a Kolonia4
    prišiel tam o:
    748 falang
    115 strelcov
    206 parných obrov

    Doplnené o dnešný obranný boj, útočník bol Salyso zo SallyTown
    183 falangov, 11 šermiarov, 89 lukostrelcov, 51 strelcov,86 gyrokoptér, 137 parných obrov, 5 baranidiel, 2 lekárov a 4 kuchárov
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Anonymný Ut jún 23, 2009 10:28 pm

    No to nie je zly napad.... ja s rudom sme si podali kwakera alebo tak nejak ale co mna najviac tesi ze jeho generalske skore 3500 zastalo na urovni 498...

    lol!
    chailess
    chailess


    Počet príspevkov : 122
    Registration date : 19.03.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  chailess Ut jún 23, 2009 10:06 pm

    Inak viete čo by mohlo byť zaujímavé, keby si každý vytvoril štatistiku koľko jednotiek zničil (ak sa na bitke podieľali viacerí draci tak zapisuje len jeden) a potom po skončení vojny by sme mohli dať na externú stránku niečo takého:
    V nedávne vojne sa draci vyšantili na Vikingoch. Chrlili oheň, trhali bezduché tela a rozosievali v radoch vikingov strach a nepokoj. Počas ich vyčínania vikingovia prišli o:
    Sermiar - xxx, falang - xxx, parny obor - xxx, ...
    Všetci draci sa týmto výletom náramne bavili a preto si povedali že sa v budúcnosti do severkých krajín určite ešte pozrú.
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  VLADOKO Ut jún 23, 2009 11:37 am

    dal som poslat do mesta
    Billy -V- Slavin 19 57 49 Oreatia 23 Wine18 12

    par lodi, 30 plamenov, 15 katapultov, 35 parnych baranov, 75 ponoriek a este nieco poslem z dalsieho mesta, ale pride to tam az za 6 hodin blokovat na 5 hodin..

    medzi tym som dal obsadit ine mesto na ostrove a z tadial mu vyslem vojakov este pred dorazenim lodi.. to bude do 4 hodin.. 120 prakistov, 110 falangov, 30 strelcov, 70 obrov, ked dorazia vysielam na Billyho Slavin.
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  VLADOKO Po jún 22, 2009 4:37 pm

    VLADOKO napísal:Neskoro som si vsimol toho Pragusa.. Teraz uz nejdem stiahnut utok, ale prisiel som na ostrov 56:49 do mesta Big City od ikarius, obsadil som ho sa som pripraveny vyslat vojsko na hracov sid, billy, zabak22

    Podal som si hraca sid:
    1. kolo: 572 jednotiek, ktorým velí Vladoko útočí na mesto Dezavu. Útočná sila: 25454.
    1. Kolo: 15 jednotiek obraňuje mesto Dezavu pre sid: Sila obrany 2047.

    Idem na dalsie mesto..
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  VLADOKO Po jún 22, 2009 4:04 pm

    Neskoro som si vsimol toho Pragusa.. Teraz uz nejdem stiahnut utok, ale prisiel som na ostrov 56:49 do mesta Big City od ikarius, obsadil som ho sa som pripraveny vyslat vojsko na hracov sid, billy, zabak22
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Anonymný Ne jún 21, 2009 9:37 am

    suhlasim so Strategym, je to rozumna taktika cheers
    StrategyMaster
    StrategyMaster


    Počet príspevkov : 28
    Age : 42
    Registration date : 29.04.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  StrategyMaster Ne jún 21, 2009 9:35 am

    Myslím si, že malé armády slabších členov by nemali robiť problémy, lebo veľa z nich sa nezúčastní boja. Oni sa nás budú báť ak zničíme tých ich veľkých, nebudú chcieť aby sme sa pozreli aj k ním. Radšej by sme nemali deliť sily, nie je rozumné poslať armádu proti slabému vikingovi a potom by ten veľký zaútočil na mesto z ktorého si útok poslal.
    Ja by som bol za to, že aj tých priemerných (150 000 bodov a 2500 bodov generála) by sme mohli nechať a možno práve z nich by sme mohli získať nových členov ak uvidia aký sme dobrý Cool

    Plány na dnešný deň:
    Bojovať proti členom ktorý sa do bojov zapájajú, alebo zvyšujú skóre generála. Sú to:
    sid - napadol vladoka.

    bulway - má vysokého generála a ešte to zvyšuje, akčný tím 1, dohodnite sa a chodte na neho spoločne, on je prvoradý cieľ, ale v žiadnom prípade nechodte na neho po jednom!

    Pragus18 - Vladoko, on je tvoj cieľ ale asi si na neho nebol lebo má o 500 generála viac ako včera. Doraz ho!

    Vikingovia, ktorým skóre generála ostalo na včerajšej hodnote o boje nemajú záujem, alebo nie sú aktívny a preto by sme ich mali nechať.

    rudo a achilleus - kwakera zatiaľ môžete nechať na pokoji, ale ak chcete pomôžte akčnému tímu 1, oni tam majú najťažšie. Ak nie v bojoch, tak pošlite časť armády do niektorého mesta Vladoka brániť mesto na 8 hodín (tlačítko brániť mesto) asi jeho si vyberú na odplatu lebo sa im zdá najslabší.


    Naposledy upravil StrategyMaster dňa Ne jún 21, 2009 10:00 am, celkom upravené 1 krát.
    chailess
    chailess


    Počet príspevkov : 122
    Registration date : 19.03.2009

    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  chailess So jún 20, 2009 3:37 pm

    Sry ze som sa nezapajal doteraz do diskusie, ale mal som tazky piatok a sobotne rano.
    Najskor jeden velky Díííííííík Strategymu za vypracovany plan. Uz som zacal organizovat vsetko tak, aby som mohol co najefektivnejsie zautocit.
    Chcem sa spytat este jednu vec, a to či popri utokoch na urcenych clenov mozeme troska potrapit aj slabsich clenov, aby si Vikingovia uvedomili, ze to myslime naozaj vazne. Ani nie kvoli surovinam, ale skor preto, ze ich male armady mozeme rychlo a lahko znicit a nebudu neskor robit problemy.
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Anonymný So jún 20, 2009 3:08 pm

    pre Cowboy123, Capone007, aramis, sudruh, anakonda84:
    mame na starosti bulway46 (6351), Billy (3442), sid (3870), alebo zabak22 (2084)
    koho bereme prveho?

    Sponsored content


    Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-] Empty Re: Prichadzajuca vojna s Vikingami [-V-]

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi máj 17, 2024 5:11 am