IKARIAM [D-o-B]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum of slovakian ikariam players ot the DRAGONS OF BETA ally players

Kto je prítomný

Celkom je tu prítomných 2 užívateľov: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 anonymných.

nikto nie je prítomný


[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 31 užívateľov dňa Ne august 13, 2023 9:30 am.

Posledná téma

» Ankety a dotazníky
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" EmptyPo január 24, 2011 5:15 pm pre Aeneas

» Trojslovny roman na pokracovanie (vypinat podpis)
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" EmptyPo august 30, 2010 4:53 pm pre matus55

» hniezdo potrebuje pomoc
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" EmptyPi marec 26, 2010 4:52 pm pre Martinečka

» Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" EmptyNe marec 14, 2010 12:44 am pre Anonymný

» prečo nick taký aký máte?
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" EmptySt marec 10, 2010 9:32 am pre DrakMichael

» Vtipy a haluze
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" EmptyPi február 19, 2010 4:30 am pre shmit

» Súťaž "Borec týždňa"
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" EmptyŠt február 18, 2010 9:08 am pre Aeneas

» Obrázky všetkých obrázkov :)
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" EmptyNe február 07, 2010 2:26 am pre kristina6

» To čo vás baví... (linky, obrázky, texty, atď.)
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" EmptyUt január 26, 2010 10:27 pm pre Anonymný


+11
vendi
milosik27
shmit
johnyi123
TheM
PERIKLES
matus55
Aeneas
Martinečka
Russian
mano22
15 posters

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Anonymný Ne marec 14, 2010 12:44 am

    takzee na case aby som sa prestavil aj ja

    Volam sa Dano, byvam v Bratislave mam 13 rokov chodim na 8 rocny gympel.Rad citam fantasy,okrem ikariam hram aj dotu a ine online MMORPG
    DrakMichael
    DrakMichael


    Počet príspevkov : 55
    Registration date : 09.02.2010

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  DrakMichael St marec 10, 2010 9:29 am

    No priznávam, že som to v tej dobe ľahké nemal, ale mal som dobré zázemie a hlavne oporu v rodičoch, keďže sme im to krátko nato oznámili. Inak Ghost In The Shell: Stand Alone Complex z roku 2002 je seriál podľa anime filmu a 2 nasledujúcich ( Ghost In The Shell z 1995, Ghost In The Shell 2: Innocent z 2004 a TV film Ghost In The Shell: S.A.C. Solid State Society z 2006 ). Druhá séria je z GITS: S.A.C. 2nd GIG je z 2004.
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Aeneas Ut marec 09, 2010 9:06 pm

    ..hmm....Michal tak potom gratulujem ze si to zvladol ...nebolo to asi lahke Wink
    .....a to Anime si musim pozret...nepocul som este o nom Stand Alone Complex
    ...a este take jebacka vpredu Razz ...heps...ADM vplyv Rolling Eyes
    DrakMichael
    DrakMichael


    Počet príspevkov : 55
    Registration date : 09.02.2010

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  DrakMichael Ut marec 09, 2010 6:45 pm

    no stáva sa aj to... Wink
    Martinečka
    Martinečka
    Admin


    Počet príspevkov : 132
    Age : 33
    Location : Zvolen
    Registration date : 10.08.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Martinečka Ut marec 09, 2010 5:37 pm

    DrakMichael napísal:Volám sa Michal ale radšej mám oslovenie Michael, mám 23, ženu a 7 ročného synátora Dávida. Bývam v Karlovej Vsi v Bratislave, pracujem ako školiteľ pre spoločnosť NAY a.s. ( obchodný reťazec NAY Elektrodom ) v Záhorskej Bystrici. Rád píšem básne a drobné poviedky ( jedej sa čoskoro dočkáte Surprised)), počúvam Linkin Park a čiastočne hip-hop a metal, inak čo mi príde pod ruku, čítam fantasy, sci-fi a romány Julesa Vernea. Rád pozerám vysokokvalitné anime a mangu ráže Hellsing ( viz môj obrázok ) alebo Ghost In The Shell: Stand Alone Complex ( odporúčam ). Ešte mám ako hobby súvisiace s prácou robenie kvalitných power-pointových prezentácií a zbieram cudzokrajné bankovky a tiež minerály a skameneliny. Fú, kto toto bude čítať a dočíta to, má u mňa 5000 dreva.

    noo ja som to dočítala celé ale drevo si kľudne nehaj Very Happy
    už síce tento rok nemám matiku..ale..23 rokov..a 7 ročný syn..to si ako zvládol v 16tich? fuuh Smile no ok ja som za to aby boli rodičia radšej mladí než príliš starí Very Happy
    DrakMichael
    DrakMichael


    Počet príspevkov : 55
    Registration date : 09.02.2010

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  DrakMichael Ut marec 09, 2010 4:02 pm

    Stand Alone Complex obrázokKto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" 0009cb8f
    DrakMichael
    DrakMichael


    Počet príspevkov : 55
    Registration date : 09.02.2010

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  DrakMichael Ut marec 09, 2010 3:57 pm

    Volám sa Michal ale radšej mám oslovenie Michael, mám 23, ženu a 7 ročného synátora Dávida. Bývam v Karlovej Vsi v Bratislave, pracujem ako školiteľ pre spoločnosť NAY a.s. ( obchodný reťazec NAY Elektrodom ) v Záhorskej Bystrici. Rád píšem básne a drobné poviedky ( jedej sa čoskoro dočkáte Surprised)), počúvam Linkin Park a čiastočne hip-hop a metal, inak čo mi príde pod ruku, čítam fantasy, sci-fi a romány Julesa Vernea. Rád pozerám vysokokvalitné anime a mangu ráže Hellsing ( viz môj obrázok ) alebo Ghost In The Shell: Stand Alone Complex ( odporúčam ). Ešte mám ako hobby súvisiace s prácou robenie kvalitných power-pointových prezentácií a zbieram cudzokrajné bankovky a tiež minerály a skameneliny. Fú, kto toto bude čítať a dočíta to, má u mňa 5000 dreva.
    avatar
    manoerik2


    Počet príspevkov : 33
    Registration date : 17.10.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  manoerik2 Po február 22, 2010 1:27 am

    som Erik Manak mmam 16 som brat mano22 ale to uz asi vsetci vedia.... vsetci hovoria ze som kopia mojho brata a myslim ze je na tom aj nieco pravdy.... pocuvam taktiez DnB cheers scranz affraid som druhak na Soš gastro novum v ziline a dari sa mi tam nad ocakavania.... na pokeci som manoerik2 a na Fuckbooku erik manak....
    mano22
    mano22


    Počet príspevkov : 68
    Age : 35
    Location : Konska (zilina)
    Registration date : 24.08.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  mano22 So február 20, 2010 10:41 pm

    no co moji mily.....vsetci co ste tu neni chcete nadalej ostat v anonimite??? Question
    waterdragon
    waterdragon


    Počet príspevkov : 2
    Registration date : 17.01.2010

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Něco o sobě

    Odoslať  waterdragon Ut január 19, 2010 12:53 am

    Tak já jsem Karel je mi 16 a jsem z Českých Budejovic kde se učím kuchařem mé hoby je počítač a pokec s přáteli.
    kristina6
    kristina6


    Počet príspevkov : 11
    Age : 37
    Location : Vlachovo
    Registration date : 12.08.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  kristina6 Št január 14, 2010 12:11 am

    Ahojte, tak idem aj ja niečo napísať o sebe.
    Tak volám sa Kristína, volajú ma buď Kika alebo Tina, mam 23.
    A môj brat je náš spoluhrač milosik27 Laughing Laughing.
    Bývam vo Vlachove, okres Rožňava ako už písal môj brat.
    Študujem v Košiciach na Technickej univerzite a na strojárskej fakulte, takže som strojárka Laughing Laughing . Bc štúdium mam úspešne za sebou a teraz som v prvom inžierskom ročníku.
    Moje záľuby sú plávanie, volejbal, cyklistika a vlastne všetko čo je spojene s letom sunny.
    Neviem čo viac napísať, tak keď tak sa kľudne pýtajte odpoviem veľmi rada
    Moje emaili su:
    kristina.vargova6@gmail.com, tinulda@azet.sk
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty :D

    Odoslať  Anonymný Ut január 12, 2010 6:27 pm

    Ave draci

    Volam sa Adrian (ado).Moj domov je v mestečku Gelnica.
    Mam 15 a 3/4 roka Very Happy skudujem na strednej priemiselnej skole elektrotechnickej v Košiciach.
    Hudba: všetko okrem hip hop a rap.
    Filmy?:totalne všeko odporúčam filmy Avatar,StarTrek,Doba ladová,Skala,Den nezávislosti.

    Otazky píšte cheers
    mano22
    mano22


    Počet príspevkov : 68
    Age : 35
    Location : Konska (zilina)
    Registration date : 24.08.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  mano22 Ut november 10, 2009 10:01 pm

    stanley150 napísal:
    sudruzka napísal:
    stanley150 napísal:Cafte.
    Stano z Trnavy 26 rokov. Som zenaty a mame 5 mes. dcerku. Robim v Trnave hasica. Zaluby: praca, rodina, sport. Pocuvam skoro vsetko len nie slovensky rap.
    Nieco o mojej robote:
    http://www.pozary.cz/rubriky/slovensko/
    WAAW poziarnik! tak to uz hej! dufam nemate vela prace... Rolling Eyes

    nie som poziarnik ale hasic!!!! Poziarnici su uz neni!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

    a roboty je akurat.

    draci,prosim vas,vyjadrujte sa k teme....
    Russian
    Russian


    Počet príspevkov : 46
    Age : 29
    Location : Bardejov
    Registration date : 31.08.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Russian Ut november 10, 2009 9:06 pm

    stanley150 napísal:Cafte.
    Stano z Trnavy 26 rokov. Som zenaty a mame 5 mes. dcerku. Robim v Trnave hasica. Zaluby: praca, rodina, sport. Pocuvam skoro vsetko len nie slovensky rap.
    Nieco o mojej robote:
    http://www.pozary.cz/rubriky/slovensko/
    dúfam že nám nebudeš hasiť náš dračí oheň Smile
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Anonymný Ut november 10, 2009 7:59 pm

    sudruzka napísal:
    stanley150 napísal:Cafte.
    Stano z Trnavy 26 rokov. Som zenaty a mame 5 mes. dcerku. Robim v Trnave hasica. Zaluby: praca, rodina, sport. Pocuvam skoro vsetko len nie slovensky rap.
    Nieco o mojej robote:
    http://www.pozary.cz/rubriky/slovensko/
    WAAW poziarnik! tak to uz hej! dufam nemate vela prace... Rolling Eyes

    nie som poziarnik ale hasic!!!! Poziarnici su uz neni!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

    a roboty je akurat.
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Anonymný Ut november 10, 2009 7:57 pm

    stanley150 napísal:Cafte.
    Stano z Trnavy 26 rokov. Som zenaty a mame 5 mes. dcerku. Robim v Trnave hasica. Zaluby: praca, rodina, sport. Pocuvam skoro vsetko len nie slovensky rap.
    Nieco o mojej robote:
    http://www.pozary.cz/rubriky/slovensko/
    WAAW poziarnik! tak to uz hej! dufam nemate vela prace... Rolling Eyes
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Anonymný Ut november 10, 2009 7:40 pm

    Cafte.
    Stano z Trnavy 26 rokov. Som zenaty a mame 5 mes. dcerku. Robim v Trnave hasica. Zaluby: praca, rodina, sport. Pocuvam skoro vsetko len nie slovensky rap.
    Nieco o mojej robote:
    http://www.pozary.cz/rubriky/slovensko/
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  vendi Po november 09, 2009 7:45 pm

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Icon_cool hej nik viac
    neva , môžeme aj doplnať info ?!
    ano , oooo dakujem Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Icon_redface
    samuel
    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" %3Ca%20href=Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Dsc01069q.th


    vendi
    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" %3Ca%20href=Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Dsc01063s.th
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  vendi So november 07, 2009 7:40 pm

    no toto je fakt super téma Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Affraid

    Volám sa pavel mám 33 r. syna samuela 12r, a "dcéru vendi" Smile (cavalier king charles spaniel) od septembra som vdovec, bývam v mestečku vráble ale pochádzam z východných čiech, pracujem v strojarine ale mám obchodnú, spávam max 5,5 hod. denne ,pijem , fajčím , drogujem Smile-kávu ,niekedy až priveľa
    hobby -samuel, vendi, ikariam, ikariam , ikariam, , elektronika , Playstation,hudba- všetko okrem jazzu ale hlavne techno , rád papám,nenávidím klamárov a mám rád poriadok a solidaritu
    skype: paveljamrich
    azet-pavel-j@azet.sk
    milosik27
    milosik27


    Počet príspevkov : 38
    Age : 39
    Location : Vlachovo
    Registration date : 17.08.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  milosik27 So november 07, 2009 7:02 pm

    Ahojte, takže pridám čosi o sebe aj ja Smile
    Volám sa Miloš, mám 25 rokov a som slobodný Very Happy
    Bývam vo Vlachove, to je malá dedinka v okrese Rožňava. Asi 25 km smerom na Poprad Smile
    Chodím na výšku do Žiliny, je to viacmenej už moja práca... Smile som tam na doktorandskom štúdiu už druhý rok...inžinierske mám úspešne skončené Smile
    Moje najväčšie hobby sú rybačky a celkovo šport... venujem sa alebo som sa venoval strašne veľa športom...najradšej ale mám cyklistiku, posilňovanie, bežkovanie a turistiku :)v poslednom čase som sa začal venovať aj ricochetu ( to je podobné ako squash Smile)no a niekedy som hrával futbal...(viac ako 15 rokov Smile len som stým prestal kvôli nedostatku času.
    Neviem čo by som ešte viacej dodal... ak má niekto na mňa nejaké otázky tak nech smelo píše rád odpoviem... Wink

    Moje emailové adresy sú:

    milosko.varga@gmail.com
    ruzo2@azet.sk
    shmit
    shmit


    Počet príspevkov : 31
    Registration date : 10.10.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  shmit So november 07, 2009 2:08 am

    jmenuji se Jaroslav, ale uz par let slysim na jmeno Jerry, je mi 50 let a momentalne ziju v Dublinu v Irsku
    bavi mne cestovat a tak jsem se nechaval najimat jako kapitan na lode, kdyz jsem na pevnine, rad lezu po kopcich jako je Matterhorn nebo Elbrus, preplul jsem Pacifik na yachte, proplul Karibik, podival se do Mongolska a po Mexiku jsem chvilku cestoval na koni ........
    na facebooku mne muzete najit pod jmenem Jerry Novak, ale to uz nekteri z vas vi


    Naposledy upravil shmit dňa Št marec 11, 2010 3:43 am, celkom upravené 1 krát.
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Anonymný St november 04, 2009 11:58 pm

    Mnoooo Smile Takze volam sa Peto, mam 20 rokov a som zavysly.. ciii.. aha, toto nie je skupinova terapia?? Razz Very Happy Taaaak byvam v Sedliciach, cooo je obrovska metropola medzi Presovom a Kosicami Very Happy Jou a moja prezyvka uz od strednej skoly je "dracik" doteraz ale netusim, ze preco ma tak volaju, ale zvykol som si na to Smile)
    Chodim na VS TU do PO, teraz prvy rocnik, minuly rok som chodil na TUKE, aleee ukoncil som to tam Razz
    Medzi moje zaaaluby hmmmky, tak tam asi dobry filmik, nejaka hudbycka, v podstate, je to jedno, co to je, kym to nie je techno.. Toto fakt nemusim.. Aaa ani take, ze metal a podobne.. Marilyn Manson je vynimka Razz Ale hudba najviac zavisi asi od nalady Smile Niekedy mam chut na Guns´n Roses, niekedy na Ja Rule, a niekedy zase na Bon Joviho Razz Medzi dalsie zaluby patri flakanie sa vonku s kamosmi, priatelka, psy. Sportovo moc nadany nie som Razz Ked, tak si niekedy zajdem do posilky, ale to je asi vsetko, co sa sportov tyka Smile
    Taaakze to je asi vsetko v podstate Razz
    avatar
    johnyi123


    Počet príspevkov : 11
    Registration date : 19.10.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  johnyi123 Ut november 03, 2009 7:23 pm

    Čaute Draci a Dračice...Tak dám aj ja... Volám ja Jano teda Johny, mám 22 rokov a som ako už napísal mano22 z malebnej dedinky Konska. Spolu s manom a manoerik sme bratranci, susedia a hlavne dobrí kamaráti... Vyštudoval som ekonóm účtovník na OA ale nikdy som sa tomuto povolaniu nejako obzvlášť nevenoval (zvláštne). Ikariam som pochytil od tých dvoch bláznov a drží ma to do teraz. Záľuby??? auto-moto,poker, futbal, futsal - treba sa aj hýbať bounce to sú tie komerčné záľuby a tie nekomerčné je marianka, či už niekde na kopci alebo v aute, na mieste nazáleži hlavne že je riadna haluz drunken... ale jasne že všetko s maximálnou mierou Rolling Eyes čo počúvam je mi absolútne maximálne jedno, okrem tých teplých hláskov znesiem asi naozaj všetko... that´s all Bye
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Anonymný Ut november 03, 2009 12:14 pm

    tak sa teda pridam aj ja Very Happy maja, 31, spisska nova ves. nedavno som skoncila VS takze neviem co s casom, aj ked robota mi ho trosku vyplna Wink milujem knihy akehokolvek zanru a filmy - tie zas vylucne sci-fi a fantasy... som velky snilek Rolling Eyes sporty nepestujem ziadne - som straaasne leniva (mozno tak sem-tam stacionar doma pri telke bounce ) mam uzasneho psa Pukyho, agresivneho zajaca Pierrota a vecne spiaceho papagaja Roba - a samozrejme priatela Laughing co sa tyka hudby - som dost narocna. tie novodobe sracky (pardon za vyraz) sa nedaju pocuvat, preto ostavam verna kapelkam ako r.e.m., smashing pumpkins a pod... to by bolo zhruba vsetko cheers
    mano22
    mano22


    Počet príspevkov : 68
    Age : 35
    Location : Konska (zilina)
    Registration date : 24.08.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  mano22 Po november 02, 2009 9:11 pm

    Moje meno je Tomas(21)...pochadzam z dedinky Konska,je to hned vedla Rajeckych Teplic a v ziline som za 15minut,takze pohodove byvanie.
    vyuceny som ako kuchar,no jedine co teraz miesam je lepidlo na polystyren...to je momentalne moj chlebicek....ale rozmyslam ze sa opat vratim k hrncom a panviciam ... do roboty chodim aj s -johnyi-m(zarucena haluz)a po robote zvycajne vybehneme na kopec ,alebo poker aj s manoerik2 a gogo4452...tak si tu zijeme v D-o-B a aj v konskej...Very Happy
    vypocujem si asi 50%akejkolvek hudby,no takej co by som si vypocul druhy krat je strasne malo....
    DRUMandBASS Twisted Evil DubStep Laughing schranz affraid ...... a samozrejme Radio_FM a tyzdennik Tyzden
    Rad pozeram dokumentarne filmy a nemozem ani len citit komerciu...rad sedim za compom,rad vybehnem do hory na biku alebo na doske na nejaky poriadny svah,rad fotografujem,aj ked vacsinov same pico.iny..... Razz Rad si dam dobreho sluka a s alkoholom si tiez viem porozumiet...no samozrejme vsetko s mierou..Very Happy ale som nefajciar...Smile
    aby som nezabudol....na keci som mano22,FaceBook Tomáš Maňak,icq nemam a mobil 0949309606

    doboska Mila,Heineken,Bazant pohoda,9aPol prsta,Penzion Jager,Texas Holdem,Gastro Novum........to ma este momentalne napada,co by sa hodilo ku mne.... ENDE

    P.S.: ak sa momentalne niekde neflakam,tak asi spim...

    ENDE und SCHLAFFEN


    Naposledy upravil mano22 dňa So november 07, 2009 12:46 am, celkom upravené 1 krát.

    Sponsored content


    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Práve je Št máj 02, 2024 1:15 pm