IKARIAM [D-o-B]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum of slovakian ikariam players ot the DRAGONS OF BETA ally players

Kto je prítomný

Celkom je tu prítomných 4 užívateľov: 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 anonymných.

nikto nie je prítomný


[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 31 užívateľov dňa Ne august 13, 2023 9:30 am.

Posledná téma

» Ankety a dotazníky
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 EmptyPo január 24, 2011 5:15 pm pre Aeneas

» Trojslovny roman na pokracovanie (vypinat podpis)
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 EmptyPo august 30, 2010 4:53 pm pre matus55

» hniezdo potrebuje pomoc
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 EmptyPi marec 26, 2010 4:52 pm pre Martinečka

» Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 EmptyNe marec 14, 2010 12:44 am pre Anonymný

» prečo nick taký aký máte?
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 EmptySt marec 10, 2010 9:32 am pre DrakMichael

» Vtipy a haluze
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 EmptyPi február 19, 2010 4:30 am pre shmit

» Súťaž "Borec týždňa"
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 EmptyŠt február 18, 2010 9:08 am pre Aeneas

» Obrázky všetkých obrázkov :)
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 EmptyNe február 07, 2010 2:26 am pre kristina6

» To čo vás baví... (linky, obrázky, texty, atď.)
Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 EmptyUt január 26, 2010 10:27 pm pre Anonymný


+11
vendi
milosik27
shmit
johnyi123
TheM
PERIKLES
matus55
Aeneas
Martinečka
Russian
mano22
15 posters

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    avatar
    TheM


    Počet príspevkov : 6
    Age : 36
    Location : Ružinov
    Registration date : 15.05.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  TheM Po november 02, 2009 11:03 am

    No, tak moje meno je Maroš, mám 21 rokov, študent City University v BA, pôvodom z Košíc. BA je môj druhý domov už tretí rok, tento rok ma čakajú bakalárske skúšky, snáď to bude v pohode. Popri škole pracujem, treba niečo robiť Very Happy
    Mám rád hudbu, takmer všetko no najčastejšie je to nejaký trance, progressiv house. V čínskom horoskope som drak Smile čiže som v správnej aliancii Smile
    PERIKLES
    PERIKLES


    Počet príspevkov : 86
    Age : 38
    Location : Trnava
    Registration date : 11.04.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  PERIKLES Ne november 01, 2009 2:44 pm

    ja som Vladimir .. ale kamosi ma obcas volaju Bambus Very Happy neviem preco
    mam 23 studujem na VS na STU MTF Smile .. pocuvam len METALLICU a som jeden z fanatickych fanusikov SPARTAKA Trnava. inak rad chodim na ryby , hram sach a zavislacim na cokolade a Dote . to ej asi setko. P.S. na Facebooku som ako Vladimir Rau ... kto nech si ma vyhlada a prida ako priatela .
    avatar
    matus55


    Počet príspevkov : 53
    Age : 29
    Location : Zvolen
    Registration date : 20.10.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  matus55 Ne november 01, 2009 11:49 am

    Ja som Matúš Very Happy mam 15 rokov ... byvam vo ZVOLENE ... studujem na francuzskej bilingvalnej sekcii na GJGT v Banskej Bystrici(2.L) ... hobby : pocuvanie hudby, Pc, radioamaterstvo...
    ... Nicky: pokec : ma2thew ... facebook Matus Namesny
    to je vsetko
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Aeneas So október 31, 2009 8:17 pm

    Moje meno je Maroš, mam 19 rokov, byvam na v dedine Dolný Pial - 25 km od Levic.
    Studujem na strednej priemyselnej skole, odbor technicke a informacne sluzby, maturitny rocnik...ak pan Boh da a zmaturujem tak mozno pojdem pozret aj na visku...informatickeho zamerania

    Co pocuvam ? poslednom case vsetko, pop, a viac menej komercne veci a sem tam aj hip-hop sk, ale techno a podobne veci neuznavam. Najoblubeniejsia kapela jednoznacne Linkin Park.
    Moje Hobby ? Medzi najzaujivejsie patri airsoft a kickbox, ale mam rad skoro vsetky sporti. Dalej rad pozeram anime, citam knihy, mam rad mytologiu, hram rad sach...a samozrejme pocitace a pocitacove hry, on-line ani nie...jedine ikariam.
    Na pokeci ma velmi nenajdete a ani na ziadnom chate okrem jedneho je fakt pohode tu je link:
    https://ikariam-dob.slovakforum.net/chatbox/chatbox.forum

    ...taktiez mojov zalubov su diskoteky kde sme s kamosmi pobehali skoro cely okres...ak nie kraj Very Happy

    ...tot vse...ak chcete vediet viac....som tu pre vas
    Martinečka
    Martinečka
    Admin


    Počet príspevkov : 132
    Age : 33
    Location : Zvolen
    Registration date : 10.08.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Martinečka So október 31, 2009 7:51 pm

    noo ja som martina/martinečka/tinuška..mám 18 a bývam vo zvolene..chodím tu na gympel (GLŠ) a tento rok maturujem tak mi potom držte palce sunny
    z hudby..počúvam takmer všetko od metalu cez SKA až po DnB a diskofilného Davida Guettu ( => okrem hiphopu a komerčného popu všetko)
    telku moc nepozerám..len keď je najaký dobrý film..radšej sa chodím zabaviť s priateľmi von a robiť galibu (haluzné slovo Laughing ), rada si pozriem japonské anime
    milujem chatovačky, teraz sme mali predzvuky a už sa neviem dočkať zvukov, dozvukov, ... Razz
    som typický vodnár, nechcem sa vzdať slobody a strašne veľa sa smejem
    keď mám veľa energie (a to je často) tak väčšinou upratujem, keď už neni čo tak idem behať... a to by už hádam aj stačilo Very Happy
    ak chce niekto ešte niečo vedieť nech sa spýta Smile
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Anonymný So október 31, 2009 6:49 pm

    Ja som Silvia mam 12 chodim na osemrocne gymnazium (trieda sekunda), byvam v Podbrezovej asi 30-40 km od Banskej Bystrice nick na pokeci je 12sisnka97 na skype tiez nooo....zaluby su hudba, PC, knihy,... a uz neviem nic
    Russian
    Russian


    Počet príspevkov : 46
    Age : 29
    Location : Bardejov
    Registration date : 31.08.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Russian So október 31, 2009 5:08 pm

    Takže moje meno je Jančo (aspoň mi to rodičia povedali Very Happy ), som z dedinky Mokroluh, približne 5 km od Bardejova. Mám 15 rokov, chodím na gymnázium - 1.C Very Happy .
    Na pokeci má azet Janci_A, skype: janci.russian, napísal by som tu aj ICQ ale neviem ho naspamäť ale aj tak tam veľmi nechodím.
    Kedže mám 15 rokov tak môj svet za zatiaľ točí okolo hudby Very Happy takže rád si vypočujem skupiny ako Konflikt, Rozpor, Perkele, Ska-P a podobné tomuto žánru.
    Nič viac ma nenapadá, tak zatiaľ končím, možno tu ešte niečo dopíšem cyclops

    Doplnenie:
    20.11.2009 - vyvrtol som si členok na TV pri basketbale, no čo, aspoň si oddýchnem od školy Very Happy


    Naposledy upravil Russian dňa Ne november 22, 2009 11:24 pm, celkom upravené 1 krát.
    mano22
    mano22


    Počet príspevkov : 68
    Age : 35
    Location : Konska (zilina)
    Registration date : 24.08.2009

    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 Empty Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  mano22 So október 31, 2009 2:37 pm

    Tuto temu zakladam z casti aj na hanfriho podnet. rozpravali sme sa ze by bolo dobre,aby sme sa o sebe dozvedeli viac. Lepsie by sme sa spoznali,zistili by sme ake vseliake individua su medzi nami drakmi a moznoze aj niekto zisti ze sused z vedlajsieho baraku je s vami v aliancii Very Happy

    Kto chce,moze sem napisat len svoj vek a meno,kto sa rad vykecava,nech sem napise kludne aj svoj beletrizovany zivotopis... proste sem piste vsetko co chcete aby ostatny draci o vas vedeli...

    ps.:mozno by bolo dobre dat sem svoj nick na pokeci,facebooku,icq alebo popripade aj cislo na mobil...mozno by sa s vami niekto rad spojil,ani o tom neviete Smile

    Sponsored content


    Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe" - Stránka 2 Empty Re: Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"

    Odoslať  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Práve je Pi máj 17, 2024 9:35 am