IKARIAM [D-o-B]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum of slovakian ikariam players ot the DRAGONS OF BETA ally players

Kto je prítomný

Celkom je tu prítomných 2 užívateľov: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 anonymných.

nikto nie je prítomný


[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 31 užívateľov dňa Ne august 13, 2023 9:30 am.

Posledná téma

» Ankety a dotazníky
Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B EmptyPo január 24, 2011 5:15 pm pre Aeneas

» Trojslovny roman na pokracovanie (vypinat podpis)
Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B EmptyPo august 30, 2010 4:53 pm pre matus55

» hniezdo potrebuje pomoc
Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B EmptyPi marec 26, 2010 4:52 pm pre Martinečka

» Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"
Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B EmptyNe marec 14, 2010 12:44 am pre Anonymný

» prečo nick taký aký máte?
Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B EmptySt marec 10, 2010 9:32 am pre DrakMichael

» Vtipy a haluze
Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B EmptyPi február 19, 2010 4:30 am pre shmit

» Súťaž "Borec týždňa"
Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B EmptyŠt február 18, 2010 9:08 am pre Aeneas

» Obrázky všetkých obrázkov :)
Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B EmptyNe február 07, 2010 2:26 am pre kristina6

» To čo vás baví... (linky, obrázky, texty, atď.)
Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B EmptyUt január 26, 2010 10:27 pm pre Anonymný


4 posters

    Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B

    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B Empty Re: Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B

    Odoslať  Anonymný Ne november 01, 2009 3:58 pm

    som za
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B Empty Re: Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B

    Odoslať  Aeneas So október 31, 2009 9:28 pm

    ok vyzera to tak ze D-o-B je za...
    ...ale sa este neteste.....je tu moznost ze vela hracov z ADM bude proti...a teda z toho nic nebude....hoci pevne dufam ze to vyjde pirat
    chailess
    chailess


    Počet príspevkov : 122
    Registration date : 19.03.2009

    Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B Empty Re: Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B

    Odoslať  chailess So október 31, 2009 9:18 pm

    Podla mojho nazoru je to velmi dobry napad a to hned z niekolkych hladisk.
    1. Aj u nas silny hraci sa mozu naucit mnohemu v aliancii ako je ADM.
    2. Dokazeme sa tam naucit ako vies alianciu efektivnejsie a lepsie a nieco od nich "odkukat".
    3. Myslim ze taktiez maju nejake tipy, ako zlepsovat svoje imperium, ktore by nam boli velmi napomocne.
    4. Zlepsenie vztahov s najsilnejsou alianciou na serveri. Mat takeho spojenca je asi to najlepsie co mozeme mat.
    5. Ukazat aj ADM ze fungujeme a ze mozno nie ako oni, ale snazime sa viest a budovat tuto alianciu co najlepsie a najprofesionalnejsie.
    6. V neposlednom rade jedna vec - uprimne si povedzme, kto ani raz nezatuzil byt aspon na chvilu v ADM a teraz mame tu sancu sa tam pozriet a pri tom ostat lojalny k D-o-B.

    Som rad takejto spolupraci, pretoze budeme mat s nimi velmi dobre vztahy, ale nebudeme ich juniorka. Budeme nezavysla aliancia, ktora bude moct pocitat s ich podporou. Myslim ze na tom mozeme ziskat obaja, ale my viac. Preto som jednozancne za.
    Martinečka
    Martinečka
    Admin


    Počet príspevkov : 132
    Age : 33
    Location : Zvolen
    Registration date : 10.08.2009

    Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B Empty Re: Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B

    Odoslať  Martinečka So október 31, 2009 7:03 pm

    hahah to je super nápad!! niečo ako výmenný študijný pobyt Laughing
    a mylsím že to bude slúžiť aj ako motivácia na zvyšovanie bodov...teda mňa to motivovalo viac ako tá súťaž Wink
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B Empty Re: Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B

    Odoslať  Anonymný So október 31, 2009 6:41 pm

    mohol by to byt dobry napad i ked sa ma to netyka aspon by sme upevnili nase vzathy Smile a aj s tou moznou vojnou s AnO by to pomohlo
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B Empty Re: Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B

    Odoslať  Aeneas So október 31, 2009 6:25 pm

    ...nepojde jeden hrac a stacilo....aj tak kym sa vystredaju vsetci zaujemcovia nad 400 000....prejde tolko casu ze uz budes mat aj ty Russian dostatocny pocet bodov alebo aj ostatny zaujemcovia pod 400 000....a toto je na ADM...takze tie cisla sa mozno budu menit
    Russian
    Russian


    Počet príspevkov : 46
    Age : 29
    Location : Bardejov
    Registration date : 31.08.2009

    Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B Empty Re: Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B

    Odoslať  Russian So október 31, 2009 6:20 pm

    zaujímavý nápad, len keď sa to ustáli na tých 400 000 bodoch tak sa ma to netýka
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B Empty Re: Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B

    Odoslať  Anonymný So október 31, 2009 6:18 pm

    ahoj
    určite suhlasim akakolvek pomoc je určite fajn pre všetkych clenov
    bodovo to musi povedať ADM akeho clena tam možme poslať ale tých 400 000 vidim realne
    takže ja s hosťovanim nemam problem a suhlasím s nim
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B Empty Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B

    Odoslať  Aeneas So október 31, 2009 6:14 pm

    Ja s Aramisom sme dostali dobry napad....
    ....Vodca ADM suhlasil ale este sa to musi rozoprad medzi ostatnimi hracami ADM tak to nieje este iste...a samozrejme vas nazor....vodcu a hracov D-o-B....

    ....ide o to...ze by sme si my a ADM docasne menili hracov....tzv hostovanie...
    Aramis si pochvaluje ze sa tam vela naucil....a nebolo by odveci keby viac hracov malo tuto moznost.....a tiez by zo bola sranda Very Happy....keby aj mi mame na niaky cas noveho clena....
    ....povedzme okolo 3 tyzdnoch by trvalo hostovanie....
    ....samozrejme nemozme posielat do ADM uplnych zaciatocnikov ktory sa tam mozu len skryvat....povedzme ze hraci od 400 000 bodov....lebo tolko ma ich najslabsi clen.....aspon dalsia motivacia naberat bodi ti co chcu vediet ako to funkuje na najsilnejsej alli na serveri.....

    ..tu sa k tomu mozte vyjadrit....

    Sponsored content


    Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B Empty Re: Hostovanie hracov medzi ADM a D-o-B

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi máj 17, 2024 6:45 am