IKARIAM [D-o-B]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum of slovakian ikariam players ot the DRAGONS OF BETA ally players

Kto je prítomný

Celkom je tu prítomný 1 užívateľ: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 anonymný.

nikto nie je prítomný


[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 31 užívateľov dňa Ne august 13, 2023 9:30 am.

Posledná téma

» Ankety a dotazníky
Prijatie mierovej dohody s alianciami EmptyPo január 24, 2011 5:15 pm pre Aeneas

» Trojslovny roman na pokracovanie (vypinat podpis)
Prijatie mierovej dohody s alianciami EmptyPo august 30, 2010 4:53 pm pre matus55

» hniezdo potrebuje pomoc
Prijatie mierovej dohody s alianciami EmptyPi marec 26, 2010 4:52 pm pre Martinečka

» Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"
Prijatie mierovej dohody s alianciami EmptyNe marec 14, 2010 12:44 am pre Anonymný

» prečo nick taký aký máte?
Prijatie mierovej dohody s alianciami EmptySt marec 10, 2010 9:32 am pre DrakMichael

» Vtipy a haluze
Prijatie mierovej dohody s alianciami EmptyPi február 19, 2010 4:30 am pre shmit

» Súťaž "Borec týždňa"
Prijatie mierovej dohody s alianciami EmptyŠt február 18, 2010 9:08 am pre Aeneas

» Obrázky všetkých obrázkov :)
Prijatie mierovej dohody s alianciami EmptyNe február 07, 2010 2:26 am pre kristina6

» To čo vás baví... (linky, obrázky, texty, atď.)
Prijatie mierovej dohody s alianciami EmptyUt január 26, 2010 10:27 pm pre Anonymný


+3
vendi
StrategyMaster
Aeneas
7 posters

    Prijatie mierovej dohody s alianciami

    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Anonymný Ne september 20, 2009 8:41 pm

    milosik27 napísal:ahojte.... tak môj názor je podobný... tiež som proti aby sme uzatvorili mierovú dohodu s týmito alianciami...
    Aliancia RIVIA sa mi nepáči už len kvôli tomu že má dosť veľa mierových dohôd s inými alianciami a to si myslím že nieje najrozumnejšie...
    Veď naša materská aliancia je dostatočne silná aby nás obránila v prípadnej vojne... myslím že spolu sme dostatočne silný...
    mudra rec! ved na to sme tu - aby sme vas v pripade utoku branili Twisted Evil a strategy ma pravdu - ak uzatvorite mierovku s alianciou rovnako silnou ako ste vy, ale bez materskej ali, tak si mozete byt isty ze vas velmi rychlo budu chciet pouzit v boji (pretoze nebudu mat pri sebe silnejsiu ochrannu jednotku ako vy a tym padom ich budu silnejsie ali farmit)... a potom sa to vsetko moze este viac skomplikovat... takze tak...

    queen
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Anonymný Ne september 20, 2009 8:34 pm

    juuuj, aka bojova naladicka... Twisted Evil co sa rozculujete ludia!! aj tak budu stale taki, co budu pisat hromadky a taki, co sa nezaregistruju (bo maju - tak ako ja - z toho fora chaos) Suspect
    upokojime sa, predychame a venujeme sa dolezitejsim veciam tongue
    mimochodom, tiez mi ide riadne na nervy, ked niekto neovlada pravopis - ale nemozeme byt vsetci dokonali Rolling Eyes

    queen
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  vendi Ne september 20, 2009 7:19 pm

    no dobre máme bojovať s inými a nie proti sebe Evil or Very Mad, a dohadovať sa kto to má v živote ťažšie nemá zmysel S tým že mali dosť času sa regnúť je to pravda , ich problém že sú odrezaný od informácií
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Aeneas Ne september 20, 2009 6:24 pm

    Musim ta opoznamit ze niesi jedina co ma toho roku maturiti a planuje ist na vysku study , tak ja neviem co je casovo namahavejsie scratch ....prebehnut ocami zopar sprav alebo nastudovat si kto je na fore regnuty a kto nie a potom im osobitne napisat a posielat spravy ?!
    Martinečka
    Martinečka
    Admin


    Počet príspevkov : 132
    Age : 33
    Location : Zvolen
    Registration date : 10.08.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Martinečka Ne september 20, 2009 5:05 pm

    oukej pozri sa...nemyslím si že tí čo sa zatiaľ neregistrovali na fórum majú na to vážny dôvod... (samozrejme okrem tých čo sa snažili)...ja mám dosť vážny dôvod na to nemrhať čas tými správami a to maturity a príprava na prijímačky na asi najťažšiu výšku...nechcem ich odpojiť od správ ale keď už nemôžu ísť na fórum nech to píšu osobne len tomu, kto poslal obežník aby sa hlasovalo ap. ..a tí čo majú fórum sa budú môcť rozpisovať aj verejne..
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Aeneas Ne september 20, 2009 4:19 pm

    Ospravedlnujem sa za moju gramatiku, ak mi nieco nejde tak to je pravopis.
    Pocitam s tym ze buducnosti sa budu podobne temy rozoberat len na fore.
    Ale podla mna je sebecke chciet ostatnych odpojit od sprav a informaci z osobnych dovodov ako napriklad "občas mi ide net nehorázne pomaly" alebo "nie som nadšená že som 15 minút musela čítať správy"
    Martinečka
    Martinečka
    Admin


    Počet príspevkov : 132
    Age : 33
    Location : Zvolen
    Registration date : 10.08.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Martinečka Ne september 20, 2009 3:20 pm

    vendi napísal:všetko zlé je na niečo dobré , čítaním si zlepšuješ slovnú zásobu a gramatiku aj ked si to neuvedomuješ

    tak toto nie..po prvé: ak by tam aspoň jeden deň písali všetci gramaticky správne to by som od radosti vyskočila tak vysoko že by som si rozbila hlavu o strop..mám chuť niektorým tam napísať že si majú zopakovať základnú školu..
    názorná ukážka z dnešnej správy:
    "RIVIA a RAD TEMP budu informovany o nasom rozhodnuty.
    Dakujem vsetkym sucastnenim za vyjadrenie." Shocked
    nič proti autorovi citátu ale pri takejto gramatike veľmi rýchlo klesá chuť dočítať správy dokonca...
    po druhé: slovná zásoba v hromadkách? tá sa nijak nerozširuje je stále rovnaká...

    je síce dobré aby sme videli názory ostatných ale na to sa predsa vytvorilo fórum..beriem že práve teraz nie je možné sa registrovať, ale tí čo sú v ali dlhšie už mali na to dosť veľa času aj predtým..je v ich vlastnom záujme aby sa registrovali a tak mohli vyjadriť svoje názory TU...je to potom oveľa prehľadnejšie
    občas mi ide net nehorázne pomaly a vtedy trvá strašne dlho kým mi pootvára správy..myslím, že nie som jediná kto má tento problém, a preto viacerí ani neotvárajú všetky správy...
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Aeneas Ne september 20, 2009 5:04 am

    No takze to mame za sebou...
    ...Vedenie aliancie, materska alli D-o-B a vacsina hracov sa vyjadrilo negativne k ponuke mierovym zmluvam.
    Takze -D- neprijme mierove zmluvy so spominanimi alianciami.
    RIVIA a RAD TEMP budu informovany o nasom rozhodnuty.

    Dakujem vsetkym sucastnenim za vyjadrenie.
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  vendi So september 19, 2009 10:00 pm

    všetko zlé je na niečo dobré , čítaním si zlepšuješ slovnú zásobu a gramatiku aj ked si to neuvedomuješ

    pre pala zhc
    toto je zatiaľ najlepšia akú som našielhttp://www.annestokes.com/design/skull_embrace.htm
    a tieto celkom dobré
    http://www.flash-screen.com/free-wallpaper/av_search.php?keyword=dragon
    http://www.qr.cz/rateframe.php?id=10
    http://www.bigoo.ws/widget_list.aspx?keywords=dragon&submit.x=0&submit.y=0
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Aeneas So september 19, 2009 8:51 pm

    Martinečka napísal:taakže máme sa vyjadriť tak sa vyjadrím aj ja...taktiež nesúhlasím s uzatvorením týchto 2 mieroviek..je to hlúposť, myslím že by ani jedna z nich nedokázala nejak ublížiť hniezdu, nemá to pre nás zmysel, jedine tak pre nich ak by chceli aby na nich neútočila ani DoB...a to by bola škoda všakže? Very Happy
    a taktiež neviem prečo to išlo hneď do obežníka keď DoB s tým aj tak hneď nesúhlasila..komunikácia je síce dôležitá, ale nie som nadšená že som 15 minút musela čítať správy, ktoré aj tak nikam neviedli...

    Preto sa to dalo do obeznika aby sa mohol vyjadrit kazdy, lebo momentalne nema kazdy pristup na foru, co sa dufam casom zmeni
    Martinečka
    Martinečka
    Admin


    Počet príspevkov : 132
    Age : 33
    Location : Zvolen
    Registration date : 10.08.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Martinečka So september 19, 2009 6:36 pm

    taakže máme sa vyjadriť tak sa vyjadrím aj ja...taktiež nesúhlasím s uzatvorením týchto 2 mieroviek..je to hlúposť, myslím že by ani jedna z nich nedokázala nejak ublížiť hniezdu, nemá to pre nás zmysel, jedine tak pre nich ak by chceli aby na nich neútočila ani DoB...a to by bola škoda všakže? Very Happy
    a taktiež neviem prečo to išlo hneď do obežníka keď DoB s tým aj tak hneď nesúhlasila..komunikácia je síce dôležitá, ale nie som nadšená že som 15 minút musela čítať správy, ktoré aj tak nikam neviedli...
    paloZhc
    paloZhc


    Počet príspevkov : 43
    Age : 44
    Location : Hlohovec
    Registration date : 10.08.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  paloZhc So september 19, 2009 4:02 pm

    nad tym obrazkom som už rozmyšlal možeš mi teda neake poskytnut?
    A poradiť ako ho tam dám?
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  vendi So september 19, 2009 2:25 pm

    pali daj si do profilu nejaký obrázok ak treba pomôcť môžem ti poskytnúť zdroje kde ich je viac než dosť
    paloZhc
    paloZhc


    Počet príspevkov : 43
    Age : 44
    Location : Hlohovec
    Registration date : 10.08.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  paloZhc So september 19, 2009 2:22 am

    žiadna dohoda NESUHLASIM !!!!
    chailess
    chailess


    Počet príspevkov : 122
    Registration date : 19.03.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  chailess Pi september 18, 2009 10:22 pm

    Takže tu je môj skromný názor:
    Sme juniorská aliancia D-o-B a tak isto ich dcérska aliancia. Draci nad nami držia ochannú ruku a nechcú za to skoro vôbec nič. Jediné čo chcú je, aby sme ostali lojalny len im. Vďaka nim máme dohody s najsilnejšími alianciami na servery, preot podľa mňa neporebujeme ostatné.
    Z hľadiska výhodnosti dohôd sú pre nás úplne nevýhodné. Dohody nám nič neprinesú, pretože s danými alianciami nie s vo vojenskom stave, neobchaduje s nimi a ani neplánujeme inú spoluprácu. Tieto dohody by boli z našej strany len formálne, jediné čo by sme stratili sú farmy v podobe miest hráčov daných aliancií.
    Ako juniorka D-o-B máme na servery automaticky nejaké postavenie. Možno mnohý ani nevedia, ale Draci sú silnejší ako to rebríček ukazuje. A toto mnohé ďalšie aliancie vedia a preto sa chcú k nám dostať bližšie. Podľa mňa jediným úmyslom, prečo chcú s nami podpísať dohodu je ten, že sa chcú dostať bližšie k D-o-B. A my sme tá ľahšia cesta k nim. Ale ako ich juniorka sme viazaný aj ich záujmami. A preto som absolútne proti podpisovaniu ďaľších mierových dohôd. Ako som už spomýnal prečo aj. Vďaka D-o-B máme neoficiálnu dohodu s ADM, 300 a ۞ally plus iné aliancie s ktorými máme zmluvu o neútočení ako napri -V-. Až na ۞ally sú to všetko aliacnie z prvej 5ky v rebricku, sú najsilnejšie a preto nepodraďujme sami seba podpisovaním bezcenných a zbytočných zmlúv. Možno v budúcnosti sa niektorá z daných aliancií dostane do našeho hladaciku a vyberieme si ju za vojnového súpera.
    Spolu s tímto sa spája aj iná vec. Aliancie -D- je síce navonok sebestačnou alianciou, s vlastným vedením a rozhodovaním, ale stale je to aliancia, ktorá vznikla s účelov vychovávaťť, učiť a pripravovat hracov do D-o-B. S ich dobrým úmyslom sme dostali volnost v rozhodovani a vedení ale nezneuzivajme to. Pokým nám budu zabezpečovať ochranu, nemáme sa coho báť. Zas nechcem aby ste si mysleli, že robime len to co povedia, to je prave ta volnost co nam dali, ale este raz opakujem, nezneuživajme ju.
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  vendi Pi september 18, 2009 9:41 pm

    Aeneas po tejto stránke máš pravdu , napr. ADM neakceptuje túto ali a rozhodnutie útočiť na našich dráčikov nechala na každého člena osobitne Exclamation
    milosik27
    milosik27


    Počet príspevkov : 38
    Age : 39
    Location : Vlachovo
    Registration date : 17.08.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  milosik27 Pi september 18, 2009 9:39 pm

    ahojte.... tak môj názor je podobný... tiež som proti aby sme uzatvorili mierovú dohodu s týmito alianciami...
    Aliancia RIVIA sa mi nepáči už len kvôli tomu že má dosť veľa mierových dohôd s inými alianciami a to si myslím že nieje najrozumnejšie...
    Veď naša materská aliancia je dostatočne silná aby nás obránila v prípadnej vojne... myslím že spolu sme dostatočne silný...
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Aeneas Pi september 18, 2009 9:37 pm

    StrategyMaster napísal:Prepáčte mi všetci dráčikovia, ale podľa mňa tu nie ste na to aby ste robili politiku. Juniorka je na to, aby ste sa naučili čo najlepšie hrať ikariam a aby vás pripravila na život vo veľkej materskej aliancii.
    Mier s alianciami Rivia a Rad Templárov nemá zmysel, sú to amatérske aliancie ktoré neznamenajú nebezpečenstvo pre D-o-B a tak ani pre Dračie hniezdo.
    Nechceme aby sme/ste sa dostali na osud aliancií, ktoré majú okolo seba len hráčov s ktorými majú mier a preto ich nemôžu rabovať.
    Toľko môj názor.

    Musim nesuhlasit. Tato aliancia vznikla za ucelom ucit drakov. V D-o-B mate svojich spojencov a snimi spolupracujete. Ak mame byt na to pripraveny mali by sme mat aj mi niakych spojencov podobnej urovne a znazit sa utrziavat niake kontakti s inymi alianciami.
    Aspon podla mna.
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  vendi Pi september 18, 2009 9:34 pm

    súhlasím , toť môj úrivok z témy do ktorej hniezdo nemá prístup

    ""
    ....základom tejto aliancie bola myšlienka neuzatvárať mierové dohody lebo sme draci a sme na to hrdí ale aj daľší dôvod bol že ako jedna nemenovaná ali má toľko mierových dohôd že už nemajú pomali na koho útočiť, za dalšie mierové dohody sú podľa skúseností naprd prepáčte za výraz lebo aj ked došlo k vojne pomohli 2-3 hráči z mierovej ali a tý čo sa schovávajú sú potom farmy pre iných a nie pre nás, triády - to je to isté ako mierovky
    a spájanie aliancií a zmena názvu to tiež končí zle lebo sa vždy odbočí od cieľa a myšlienky vytvorenej aliancie na tomto predošlá DoB krachla ,.....
    ""
    StrategyMaster
    StrategyMaster


    Počet príspevkov : 28
    Age : 42
    Registration date : 29.04.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  StrategyMaster Pi september 18, 2009 9:30 pm

    Prepáčte mi všetci dráčikovia, ale podľa mňa tu nie ste na to aby ste robili politiku. Juniorka je na to, aby ste sa naučili čo najlepšie hrať ikariam a aby vás pripravila na život vo veľkej materskej aliancii.
    Mier s alianciami Rivia a Rad Templárov nemá zmysel, sú to amatérske aliancie ktoré neznamenajú nebezpečenstvo pre D-o-B a tak ani pre Dračie hniezdo.
    Nechceme aby sme/ste sa dostali na osud aliancií, ktoré majú okolo seba len hráčov s ktorými majú mier a preto ich nemôžu rabovať.
    Toľko môj názor.
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Aeneas Pi september 18, 2009 9:23 pm

    Aliancia Rivia je mieromilovna aliancia co ma mnozstvo mierovych dohod s roznimi alianciam
    Pocet clenov: 16
    Umiestnenie v bodoch: 48 (594,750)
    Umiestnenie v priemeri: 84 (37,172)

    Aliancia RAD TEMPL je skupina cestnych rytierov ktory beru medzi seba len hracov bodovym hodnotenym vissi ako je 5000 bodov
    Pocet clenov: 59
    Umiestnenie v bodoch: 22 (3,484,970)
    Umiestnenie v priemeri: 58 (59,067)

    Nasa aliancia na porovnanie
    Pocet clenov: 54
    Umiestnenie v bodoch: 26 (2,839,172)
    Umiestnenie v priemeri: 61 (53,569)
    Nasa aliancia nema ziadne mierove zmluvy okrem D-o-B
    Aeneas
    Aeneas


    Počet príspevkov : 395
    Age : 34
    Location : Levice
    Registration date : 11.09.2009

    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Aeneas Pi september 18, 2009 9:11 pm

    Chcel by som zacat hlasovanie na prijatie 2 ponuk ktore nam prisli do aliancie. Ide o mierove dohody s alianciami Rivia a RAD TEMP.

    Hlasujte a vyjadrujte svoje nazory pripadne skusenosti s tymito alianciami

    Dohody mozme prijat obi dve alebo jednu, ci ani jednu, je to na vas ako sa rozhodnete

    Ak to je niekomu jedno nech to aj napise nech to ostatny vidia ako ho zaujima jeho alliancia.

    Tak sa dajme to hlasovania.

    Sponsored content


    Prijatie mierovej dohody s alianciami Empty Re: Prijatie mierovej dohody s alianciami

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi máj 17, 2024 4:47 am