IKARIAM [D-o-B]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum of slovakian ikariam players ot the DRAGONS OF BETA ally players

Kto je prítomný

Celkom je tu prítomných 2 užívateľov: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 anonymných.

nikto nie je prítomný


[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 31 užívateľov dňa Ne august 13, 2023 9:30 am.

Posledná téma

» Ankety a dotazníky
Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 EmptyPo január 24, 2011 5:15 pm pre Aeneas

» Trojslovny roman na pokracovanie (vypinat podpis)
Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 EmptyPo august 30, 2010 4:53 pm pre matus55

» hniezdo potrebuje pomoc
Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 EmptyPi marec 26, 2010 4:52 pm pre Martinečka

» Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"
Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 EmptyNe marec 14, 2010 12:44 am pre Anonymný

» prečo nick taký aký máte?
Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 EmptySt marec 10, 2010 9:32 am pre DrakMichael

» Vtipy a haluze
Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 EmptyPi február 19, 2010 4:30 am pre shmit

» Súťaž "Borec týždňa"
Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 EmptyŠt február 18, 2010 9:08 am pre Aeneas

» Obrázky všetkých obrázkov :)
Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 EmptyNe február 07, 2010 2:26 am pre kristina6

» To čo vás baví... (linky, obrázky, texty, atď.)
Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 EmptyUt január 26, 2010 10:27 pm pre Anonymný


5 posters

    Vylepšenie externej stránky

    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 Empty Re: Vylepšenie externej stránky

    Odoslať  vendi Ne máj 24, 2009 10:59 am

    taký čo sa nehlásia len kôli bodovaniu v generáloch nemusia chodiť nepotrebujeme chrániť farmy, ale to bodovanie 2000 si myslím že je postačujúce, na tej stránke si myslím že by nemali byť nejaké kreslené obrázky aby to nevyzeralo moc detsky, bola by dobrá nejaká animácia možno aj zoznam hráčov ak by to ostatným neprekážalo
    StrategyMaster
    StrategyMaster


    Počet príspevkov : 28
    Age : 42
    Registration date : 29.04.2009

    Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 Empty Re: Vylepšenie externej stránky

    Odoslať  StrategyMaster Ne máj 24, 2009 9:43 am

    Možno by sme mohli zvýšiť bodový limit, ale podľa mňa stačí keď to bude na 100,000 a 2,000 v generáloch. Aj tak sa k nám poslednom čase nikto nehlási, ani ich neviem presvedčiť aby vstúpili, aspoň ten limit by sme nemali dať príliš prísny.

    A keď bude stránka konečná, môže sa dať ako jeden celok ak sa vám to viac páči. Ale potom by sme na ňom ešte mali niečo popracovať :-)
    Čakám nápady.
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 Empty Re: Vylepšenie externej stránky

    Odoslať  vendi So máj 23, 2009 9:37 pm

    ako bude vyzerať už som aj celkom zvedavý cyclops
    chailess
    chailess


    Počet príspevkov : 122
    Registration date : 19.03.2009

    Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 Empty Re: Vylepšenie externej stránky

    Odoslať  chailess So máj 23, 2009 11:05 am

    Aj ja môžem prispieť svojou troškou. Ak bude externá stránka vo svojej konečnej fáze, môžem ju celú urobiť ako jeden obrázok, niečo na spôsob externej stránky Blood Knights. Myslím, že tak stránka vyzerá lepšie, ucelenejšie, prepracovanejšie a profesionálnejšie.
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 Empty Re: Vylepšenie externej stránky

    Odoslať  Anonymný So máj 23, 2009 9:07 am

    Ja by som este zmenil podmienky vstupu
    min. skore: 150 000
    gen. skore: aspon na 2000
    Samozrekme tych co sme uz prijali a maju mapr 1600 bodov v generaloch by sme nevyhadzovali
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 Empty Re: Vylepšenie externej stránky

    Odoslať  Anonymný Po máj 18, 2009 10:40 pm

    moze byt suhlasim
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 Empty Re: Vylepšenie externej stránky

    Odoslať  vendi So máj 16, 2009 5:20 pm

    no ja na to iba toto :
    si diplomat máš všetky právomoci zmeniť externú stránku aliancie a na obsah textu nemám žiadne pripomienky páčia sa mi tvoje nápady a chuť dostať našu ali do popredia takže hurá do toho , ak budeš potrebovať pomôcť po grafickej stránke určite ti všetci radi pomôžeme
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 Empty Re: Vylepšenie externej stránky

    Odoslať  Anonymný So máj 16, 2009 11:37 am

    ono to nemalo byt myslene ako vyhrazka ale tak, ze ked raz medzi nas prides, nebudes chciet dobrovolne odist...
    ale inak tvoj navrh moze byt cyclops
    StrategyMaster
    StrategyMaster


    Počet príspevkov : 28
    Age : 42
    Registration date : 29.04.2009

    Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 Empty Vylepšenie externej stránky

    Odoslať  StrategyMaster So máj 16, 2009 11:16 am

    Mám pár nápadov, ako vylepšiť externú stránku, aby sme sa zapáčili viacerým hráčom :-)
    Ja by som vybral túto vetu:
    - Ale nezabúdaj!!! Byť Drakom, je výsada. Ak sa ním staneš, už ním zostaneš navždy. Iná možnosť neexistuje.
    Keď ma chailess volal do aliancie s vami, práve toto ma odradilo. Páčilo sa mi, že si za členmi stojíte a máte slušný priemer, ale myslel som si keď vstúpim a nebude sa mi tu páčiť, tak buď ostanem proti môjej vôli, alebo ma zničíte. Keď sa k nám niekto pridá, podľa mňa aj tak ostane, nepotrebujeme sa vyhrážať už pred vstupom :-)

    Takže sa prosím napíšte, či súhlasíte aby som to dal na stránku? Prípadne čakám ďalšie dobré nápady. Ďakujem.


    Podmienka je splňať:
    Chceš iba hrať túto hru? Nájdi si inú alianciu!
    Chceš žiť s touto hrou? Daj si prihlášku k nám!

    Dôvody, prečo sa k nám pridať:
    1. Sklamal si sa vo vedení súčasnej aliancie? Môžeš patriť do aliancie, kde ťa nenechajú samého!
    2. Tvoje slovo v súčastnej aliancii nič neznamená? U nás je demokracia a voľby do funkcií sú každý mesiac!
    3. Tvoja aliancia je málo živá? U nás sú len samí aktívny hráči, ktorí vedia ako táto hra funguje!

    Draci už raz patrili do TOP 5 na Bete, je čas si znova získať miesto, ktoré nám patrí. Pridaj sa k nám a zaži znovuzrodenie jedného z najsilnejších aliancií!

    Tvoje povinnosti:
    1. Pomáhať členom svojej aliancie.
    2. Bez váhania poslať hoci celé svoje vojsko do bitky za ochranu aliancie alebo jej člena.
    3. Podriadiť sa rozhodnutiu vedenia aliancie.

    Tvoje práva:
    Vyžadovať plnenie povinností od ostatných členov.

    Podmienky vstupu:
    - minimálne 100.000 bodov
    - generálske skóre min. 1500 bodov

    Sponsored content


    Vylepšenie externej stránky - Stránka 2 Empty Re: Vylepšenie externej stránky

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi máj 17, 2024 7:41 am