IKARIAM [D-o-B]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum of slovakian ikariam players ot the DRAGONS OF BETA ally players

Kto je prítomný

Celkom je tu prítomných 2 užívateľov: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 anonymných.

nikto nie je prítomný


[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 31 užívateľov dňa Ne august 13, 2023 9:30 am.

Posledná téma

» Ankety a dotazníky
Spojenie aliancií EmptyPo január 24, 2011 5:15 pm pre Aeneas

» Trojslovny roman na pokracovanie (vypinat podpis)
Spojenie aliancií EmptyPo august 30, 2010 4:53 pm pre matus55

» hniezdo potrebuje pomoc
Spojenie aliancií EmptyPi marec 26, 2010 4:52 pm pre Martinečka

» Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"
Spojenie aliancií EmptyNe marec 14, 2010 12:44 am pre Anonymný

» prečo nick taký aký máte?
Spojenie aliancií EmptySt marec 10, 2010 9:32 am pre DrakMichael

» Vtipy a haluze
Spojenie aliancií EmptyPi február 19, 2010 4:30 am pre shmit

» Súťaž "Borec týždňa"
Spojenie aliancií EmptyŠt február 18, 2010 9:08 am pre Aeneas

» Obrázky všetkých obrázkov :)
Spojenie aliancií EmptyNe február 07, 2010 2:26 am pre kristina6

» To čo vás baví... (linky, obrázky, texty, atď.)
Spojenie aliancií EmptyUt január 26, 2010 10:27 pm pre Anonymný


2 posters

    Spojenie aliancií

    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný Ut marec 03, 2009 2:33 pm

    Pripajam sa k Vladokovi nech to riesi diplomat...
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  VLADOKO Ne marec 01, 2009 11:54 am

    absolutne suhlasim s icemanom, ale sudruzka, mozme to vyriesit aj po tvojom.. si nasa diplomatka a spolieham na tvoj usudok.. ja som, teda za a je mi jasne, ze potrebujeme este posilu, aby sme neboli jedni z naj ale naj Smile ved mame vodcu, ktory ma pristup na vsetko ostatne Smile ok.. beriem to ako vyriesene..
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný So február 28, 2009 10:57 pm

    aramis napísal:ok, napíšem mu, ale môžeš to urobiť aj ty, tak mi daj vedieť, počkám na teba Exclamation



    oka oka ale ja uz som mu napisal:D
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný So február 28, 2009 10:49 pm

    ok, napíšem mu, ale môžeš to urobiť aj ty, tak mi daj vedieť, počkám na teba Exclamation
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný So február 28, 2009 10:10 pm

    pocujte prehovorme nejak jojina nech ide k nam do ali je to dobri kamos mojho bracha co hra na alphe a je soplahlivy ze vraj skusme to
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný So február 28, 2009 7:26 pm

    Ja som tiež za, že musíme prejaviť trochu dôvery. Okrem toho, oslovil som ich ako prvý ako aj iné menšie aliancie , ktoré mali dostatočný priemer bodov aby sa z toho dalo usudzovať, že v nej nie sú začiatočníci. Ciže prvotný impulz vyšiel odo mňa. Nemyslím, že by boli hrozbou pre našu alianciu. A sú dostatočne silný na určitom svojom teritoriu, teda nehrozí ani plytvanie prostriedkov na podpory ( samozrejme, ak bude treba a budú členmi aliancie, rád ich podporím, ako hocikoho iného )
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný So február 28, 2009 2:24 pm

    To je pravda.. Podla mna sa v tomto smere nemusime bat. Neviem, preco by si vybrali prave nas, aby nas mohli zradit, ved v podstate sme jedna z najsilnejsich aliancii v hre. Neviem, ci by si len tak trufli. A zmenit pocty vojakov sa da v priebehu 24hodin bez problemov. Ved funkciu im mozme dat. To este nemusi zarucovat, ze az raz budu volby na hodnosti vo fore, tak musia v nej aj obstat. Uvidime, ako sa im bude darit, ale podla mna by sme im sancu mali dat Smile
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný Pi február 27, 2009 11:39 pm

    iceman napísal:Myslim si ze este niesom dostatocne dlho clenom tejto aliancie,preto mi nepripada niak razantne diskutovat o takychto dolezitych problemoch z dovodu ze nepoznam vsetky suvislosti!Snazim sa citat vase postrehy a nazory a tak sa ucit od skusenejsich a preto ospravedlnte moje sporadicke prispevky do diskusii.
    Len jedna pripomienka k Vami zmienovanej hodnosti generala,ktoru chcete prenechat vodcovi z inej aliancie: podla mna to nieje dobry napad presne z toho dovodu ktory tu uz bol spomenuty a to ze ako general bude mat prehlad o vsetkych a o celkovom pocte vojakov.
    keby bol v nejakej vacsej aliancii a rozhodol sa prestupit ku nam, vtedy by som vase obavy chapala - mohol by predat dolezite info svojej byvalej ali. ale coho sa bojite - sak maju 6 clenov! aj keby vedeli presny pocet nasej armady, nikdy to nebude smerodajny udaj, bo stav armady sa stale meni... (teda aspon tej mojej) Laughing

    queen
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný Pi február 27, 2009 10:41 pm

    Myslim si ze este niesom dostatocne dlho clenom tejto aliancie,preto mi nepripada niak razantne diskutovat o takychto dolezitych problemoch z dovodu ze nepoznam vsetky suvislosti!Snazim sa citat vase postrehy a nazory a tak sa ucit od skusenejsich a preto ospravedlnte moje sporadicke prispevky do diskusii.
    Len jedna pripomienka k Vami zmienovanej hodnosti generala,ktoru chcete prenechat vodcovi z inej aliancie: podla mna to nieje dobry napad presne z toho dovodu ktory tu uz bol spomenuty a to ze ako general bude mat prehlad o vsetkych a o celkovom pocte vojakov.
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný Pi február 27, 2009 6:54 pm

    vendi napísal:ak všetci tak som za! a súhlasím so "súdružkou" Exclamation ,


    oslovil som jedného bývalého hráča pôvodnej DoB a prestúpil by len nesúhlasí s niektorými podmienkami zakotvenými v aliančnej stránke,čítali ste ju čo vy na to?!
    a s ktorymi vecami nesuhlasi???
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  VLADOKO Pi február 27, 2009 6:22 pm




    UPRESNI -------- UPRESNI -------- UPRESNI -------- UPRESNI -------- UPRESNI -------- UPRESNI -------- UPRESNI-------- UPRESNI-------- UPRESNI

    Co sa tyka Sudruzkinho dodatku, beriem.. OK Smile) V podstate je to dobre pre nas..
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  vendi Pi február 27, 2009 6:15 pm

    ak všetci tak som za! a súhlasím so "súdružkou" Exclamation ,


    oslovil som jedného bývalého hráča pôvodnej DoB a prestúpil by len nesúhlasí s niektorými podmienkami zakotvenými v aliančnej stránke,čítali ste ju čo vy na to?!
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  VLADOKO Pi február 27, 2009 4:38 pm

    OK, v pohode.. a kedy by sa mali ku nam presunut?
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný Pi február 27, 2009 3:08 pm

    VLADOKO napísal:
    aramis napísal:Draci ! Vyzerá to tak, že nás čaká postup v rebríčku hodnotení a budeme bohatší o pár dobrých hráčov. Po konzultáciách s alianciou KRASNAJA ARMIJA bolo dohodnuté, že sa všetci 6 pridajú do našej aliancie. Nepríde k zmene ani názvu ani stránky aliancie, naďalej ostávame D-o-B, to bola naša podmienka, lebo vlastne sme preto vznikli. Ich podmienkou bola účasť vo vedení a mali záujem o funkciu generála pre svojho terajšieho vodcu k čomu im boli ponúknuté dve miesta v aliančnej rade. Toto som zatiaľ nedal prerokovať v rade preto, lebo i keď som to nazval zlúčením aliancii, ale podľa jeho spôsobu sa jedná len o jej rozšírenie a preto sme to riešili s našou diplomatkou. Celý proces je v záverečnom štádiu a už je aj predbežné vyjadrenie ich aliancie, že súhlasia, čaká sa len na konečné odsúhlasenie. Vzhľadom na ich postavenie v hodnotení a priemer bodov aliancie v súvislosti s počtom ich členov si myslím, že sú to skúsení hráči, ktorí našu alianciu posilnia. Vaše vyjadrenia prosím!! drunken

    Som za ich vstup..
    To je nejaka novovytvorena ali? Vsimol som si, ze z ADM odisla drviva vacsina hracov a pozakladali nove spolky..
    Vramci postov vo vedeni, general vidi vsetky pohyby a armady, predpokladam, ze aj celkove presne pocty..
    Neviem, ci je to dobry napad uz zo zaciatku, kym im mozme doverovat naplno.. Spravna rada jasne, mozno nejaky iny post,
    ale to si zasluzi diskusiu.. Podla mna ale odhalit im na zaciatku celu nasu vojensku aktivitu je tajomstvo, ktore
    si kazda armada strazi ako oko v hlave.. Chceli prejst oni, alebo si im to ponukol ty? CAKAM DALSIE REAKCIE bounce
    pozri, keby im islo len o spionovanie, da sa to aj inym - menej komplikovanym sposobom... no a ak im neprejavime aspon aku-taku doveru zo zaciatku, mozu sa na nas zvysoka vies co
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný Pi február 27, 2009 2:55 pm

    Sprava, ktoru som dnes poslal Aramisovi ohladom mojho prenechania funkcie generala "rusom" Razz

    Zdravim Smile
    No prvorada je aliancia!! Ak to bude pre jej dobro, tak premna nebude problem vzdat sa postu generala. Ved v podstate sa tym nic nezmeni a ak budu robit svoju pracu dobre aj ako general, aj v aliancnej rade, tak ich kludne budem podporovat Smile Takze mozes somnou ratat Smile
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  VLADOKO Pi február 27, 2009 1:12 pm

    aramis napísal:Draci ! Vyzerá to tak, že nás čaká postup v rebríčku hodnotení a budeme bohatší o pár dobrých hráčov. Po konzultáciách s alianciou KRASNAJA ARMIJA bolo dohodnuté, že sa všetci 6 pridajú do našej aliancie. Nepríde k zmene ani názvu ani stránky aliancie, naďalej ostávame D-o-B, to bola naša podmienka, lebo vlastne sme preto vznikli. Ich podmienkou bola účasť vo vedení a mali záujem o funkciu generála pre svojho terajšieho vodcu k čomu im boli ponúknuté dve miesta v aliančnej rade. Toto som zatiaľ nedal prerokovať v rade preto, lebo i keď som to nazval zlúčením aliancii, ale podľa jeho spôsobu sa jedná len o jej rozšírenie a preto sme to riešili s našou diplomatkou. Celý proces je v záverečnom štádiu a už je aj predbežné vyjadrenie ich aliancie, že súhlasia, čaká sa len na konečné odsúhlasenie. Vzhľadom na ich postavenie v hodnotení a priemer bodov aliancie v súvislosti s počtom ich členov si myslím, že sú to skúsení hráči, ktorí našu alianciu posilnia. Vaše vyjadrenia prosím!! drunken

    Som za ich vstup..
    To je nejaka novovytvorena ali? Vsimol som si, ze z ADM odisla drviva vacsina hracov a pozakladali nove spolky..
    Vramci postov vo vedeni, general vidi vsetky pohyby a armady, predpokladam, ze aj celkove presne pocty..
    Neviem, ci je to dobry napad uz zo zaciatku, kym im mozme doverovat naplno.. Spravna rada jasne, mozno nejaky iny post,
    ale to si zasluzi diskusiu.. Podla mna ale odhalit im na zaciatku celu nasu vojensku aktivitu je tajomstvo, ktore
    si kazda armada strazi ako oko v hlave.. Chceli prejst oni, alebo si im to ponukol ty? CAKAM DALSIE REAKCIE bounce
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    Spojenie aliancií Empty Spojenie aliancií

    Odoslať  Anonymný Pi február 27, 2009 9:11 am

    Draci ! Vyzerá to tak, že nás čaká postup v rebríčku hodnotení a budeme bohatší o pár dobrých hráčov. Po konzultáciách s alianciou KRASNAJA ARMIJA bolo dohodnuté, že sa všetci 6 pridajú do našej aliancie. Nepríde k zmene ani názvu ani stránky aliancie, naďalej ostávame D-o-B, to bola naša podmienka, lebo vlastne sme preto vznikli. Ich podmienkou bola účasť vo vedení a mali záujem o funkciu generála pre svojho terajšieho vodcu k čomu im boli ponúknuté dve miesta v aliančnej rade. Toto som zatiaľ nedal prerokovať v rade preto, lebo i keď som to nazval zlúčením aliancii, ale podľa jeho spôsobu sa jedná len o jej rozšírenie a preto sme to riešili s našou diplomatkou. Celý proces je v záverečnom štádiu a už je aj predbežné vyjadrenie ich aliancie, že súhlasia, čaká sa len na konečné odsúhlasenie. Vzhľadom na ich postavenie v hodnotení a priemer bodov aliancie v súvislosti s počtom ich členov si myslím, že sú to skúsení hráči, ktorí našu alianciu posilnia. Vaše vyjadrenia prosím!! drunken

    Sponsored content


    Spojenie aliancií Empty Re: Spojenie aliancií

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi máj 17, 2024 8:19 am