IKARIAM [D-o-B]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum of slovakian ikariam players ot the DRAGONS OF BETA ally players

Kto je prítomný

Celkom je tu prítomných 3 užívateľov: 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 anonymných.

nikto nie je prítomný


[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 31 užívateľov dňa Ne august 13, 2023 9:30 am.

Posledná téma

» Ankety a dotazníky
FUNKCIA MINISTRA EmptyPo január 24, 2011 5:15 pm pre Aeneas

» Trojslovny roman na pokracovanie (vypinat podpis)
FUNKCIA MINISTRA EmptyPo august 30, 2010 4:53 pm pre matus55

» hniezdo potrebuje pomoc
FUNKCIA MINISTRA EmptyPi marec 26, 2010 4:52 pm pre Martinečka

» Kto som,čo som.....alebo: "Poviem vam nieco o sebe"
FUNKCIA MINISTRA EmptyNe marec 14, 2010 12:44 am pre Anonymný

» prečo nick taký aký máte?
FUNKCIA MINISTRA EmptySt marec 10, 2010 9:32 am pre DrakMichael

» Vtipy a haluze
FUNKCIA MINISTRA EmptyPi február 19, 2010 4:30 am pre shmit

» Súťaž "Borec týždňa"
FUNKCIA MINISTRA EmptyŠt február 18, 2010 9:08 am pre Aeneas

» Obrázky všetkých obrázkov :)
FUNKCIA MINISTRA EmptyNe február 07, 2010 2:26 am pre kristina6

» To čo vás baví... (linky, obrázky, texty, atď.)
FUNKCIA MINISTRA EmptyUt január 26, 2010 10:27 pm pre Anonymný


3 posters

    FUNKCIA MINISTRA

    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný St máj 13, 2009 9:09 am

    StrategyMaster napísal:Ale Vendi...
    To, že nemáš čas, ešte nič neznamená. Podľa mňa by mal byť ministrom ten, kto má s tým skúsenosti. Nie je to funkcia, ktorá si vyžaduje stálu prítomnosť ako napr. generál.
    Musím sa priznať, že mám trochu obavy, že som toto spôsobil ja. Možno som príliž aktívny a kto je len raz za deň si myslí, že to nestačí.

    Takže keď mám voliť, tak volím teba.
    je dobre, ze je tu niekto aktivny - aspon sa to tu hybe Twisted Evil takze ak si tym sposobil zvysenu aktivitu ostatnych hracov, mozes byt rad! What a Face
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  vendi St máj 13, 2009 6:35 am

    dakujem za prejavenú dôveru , aj tak sa nik neprihlásil takže mi to asi zostalo Cool
    StrategyMaster
    StrategyMaster


    Počet príspevkov : 28
    Age : 42
    Registration date : 29.04.2009

    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  StrategyMaster Ut máj 12, 2009 10:14 pm

    Ale Vendi...
    To, že nemáš čas, ešte nič neznamená. Podľa mňa by mal byť ministrom ten, kto má s tým skúsenosti. Nie je to funkcia, ktorá si vyžaduje stálu prítomnosť ako napr. generál.
    Musím sa priznať, že mám trochu obavy, že som toto spôsobil ja. Možno som príliž aktívny a kto je len raz za deň si myslí, že to nestačí.

    Takže keď mám voliť, tak volím teba.
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Po máj 11, 2009 4:02 pm

    aha tak dobre ja tiez nebud kandidovat na ministra
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  vendi Po máj 11, 2009 3:14 pm

    myslím si že viacerí očakávajú od ministra väčšiu aktivitu a komunikáciu a v poslednej dobe som tu iba večer hlavne cez týžden a treba aj mladú krv , nieje problém sa potom k tomu vrátiť ak bude treba, to všetko neznamená že odchádzam a určite ešte zasiahnem do vývoja drakov Twisted Evil
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Po máj 11, 2009 2:44 pm

    preco by mali byt volby ministra
    nemaz uz na to cas?
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    FUNKCIA MINISTRA Empty konkurz na ministra vnútra

    Odoslať  vendi Po máj 11, 2009 12:57 pm

    vZHľADOM NA SúKROMú SITUáCIU(časovú tieseň)
    vyhlasujem voľby na funkciu ministra vnútra cheers

    KANDIDáTI POSIELAJTE PRIHLášKY SEM
    v prihláške by sa malo nachádzať meno a dôvod prečo máte záujem o túto funkciu
    prihlášky do 14.05.2009
    informáciu neposielam hromadnou správou z tohoto dôvodu: minister by mal navštevovať forum nezávisle od toho či je tu niečo nové alebo nie Cool
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Po február 16, 2009 9:58 pm

    ja som za, ten kto spĺňa podmienky, nech má hodnosť akú si navrhne, ak samozrejme nebude pohoršovať mládež pig Razz
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Po február 16, 2009 9:55 pm

    tiez sa asi vyjadrujem neskor, ale predsa... taktiez suhlasim s bodmi navrhnutymi aramisom. je to fer aj voci nam ostatnym... bo ked si niekto nechce zlepsovat armadu, asi ani nepotrebuje ochranu Very Happy
    co sa tyka postov - dakujem za doveru a s ostatnym rozdelenim suhlasim tiez.
    tak nech sa nam dari aspon tak dobre, ako doteraz lol!
    queen
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Po február 16, 2009 8:53 pm

    ok tak tak sme sa dohodli zatial mame funkcie drak bojovnik a dracik no a na zensky rod okrem dracice som nanic neprisiel ak mate napadi ake funkcie mame mat tak ich napiste
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Po február 16, 2009 6:07 pm

    Vyjadrujem sa troska neskor, ale ako som uz pisal do hromadnej, som tieto dni bol dost zaneprazdneny, no od stvrtka sa zacinam znova naplno venovat ikariamu Smile Od rana, do noci Smile)) Alebo lepsie povedane, od rana, do rana Smile))
    Tak ministra, ak sa uz dohodol had s vendi, tak sa k tomu uz vyjadrovat netreba Smile Ak by chcel byt niekto generalom, kludne, ja mu hodnost prenecham Smile Ale inak som hrdy, ze mozem zastupovat funkciu Plamen drakov Smile
    A tie dva body, ktore navrhol Aramis, tak suhlasim Smile Aspon sa posnazia ostatny hraci zlepsit si hodnotenie/generalov.
    A podla mna ak by chcel niekto z tych, ktory splnaju tie dva podmienky, mat vlastny titul (drak007) a nema inu hodnost, tak by mu mohol byt prideleny Smile Co ostatni nato?? Smile
    VLADOKO
    VLADOKO
    Admin


    Počet príspevkov : 188
    Age : 44
    Location : Ireland
    Registration date : 04.02.2009

    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  VLADOKO Po február 16, 2009 4:15 pm

    Takze ako vidim, vsetko je rozhodnute a ostava to tak, ako do teraz..
    Aramis, s tvojimi dvoma bodmi suhlasim.. To by mohlo dracikov inspirovat..
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Po február 16, 2009 10:10 am

    a co keby sme si dali funkcie ako teraz dracik a drak bojovnik.....napriklad ja som mal niekedy hodnost drak007
    Co vy na to?
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  vendi Po február 16, 2009 1:23 am

    ahojte ludkovia dakujem za prejavenú dôveru ale poprosím aramisa aby zatiaľ nechal funkciu ministra anakonde84 , vyzerá to tak že od utorka už pôjdem do práce teda ak to výde a ak ano budem tam pravdepodobne tráviť väčšinu dna takže by mi to nevyšlo časovo a ako viete funkcia ministra je asi najdôležitejšia
    takže anakonde želám veľa ministerských úspechov ale ak by bolo treba s niečím pomôcť stačí sa ozvať rád pomáham Very Happy
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Ne február 15, 2009 7:39 pm

    ja rad prenecham svoje kreslo Vendi mne absolutne staci ze som v ali dragon a tie funkcie mi aj tak nezalezi ved sme ali a ci mam napisane minister vnutra alebo inu funkciu
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  vendi Ne február 15, 2009 7:25 pm

    no coment Laughing
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Ne február 15, 2009 7:06 pm

    K funkcii vodcu sa vyjadrovať nebudem lebo zatiaľ ním som, takže sa podvolím rozhodnutiu väčšiny.
    Na ministra navrhujem vendiho, lebo s tým má najväčšie skúsenosti a všeobecný rešpekt Very Happy
    Na diplomata je asi najlepšia naša výrečná súdružka Twisted Evil
    a generál Aszunin je tiež dobrá voľba, lebo je dosť často online, ak by bolo treba niečo riešiť :-))

    Zároveň navrhujem dve veci :

    1. ak by bolo niečo natoľko závažné, že to musí riešiť viac členov a je nás zatiaľ tak akurát, navrhujem, nech aliančná rada je tvorená terajšími členmi, ktorí spĺňajú bodové podmienky prijatia ( 50.000 - 1.500 ).

    2. okrem toho aby ostatní členovia ktorí podmienku nespĺňajú boli sami aktívnejší pri doplnení vojska doporučujem, aby ten kto nespĺňa základnú podmienku 1.500 bodov na generáloch, nemohol do dosiahnutia tejto hranice žiadať vojenskú pomoc od aliancie. Smile
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  vendi Ne február 15, 2009 4:17 pm

    no za ministra nehlasujem kedže kandidujem a ostatné funkcie -zatiaľ súhlasím s týmto zložením Cool
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Ne február 15, 2009 3:32 pm

    no ja by som dal ministra asi vendi a ostatne nech je jak je nemam namietky a nerobi mi to problem Surprised
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Ne február 15, 2009 1:49 pm

    no ja moju funkciju z radostov prenecham Veddi a ostatne funkcie nech zostanu tak ako su teraz
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Ne február 15, 2009 1:11 pm

    na upresnenie : Bol by som rád, keby sa voľby týkali celého vedenia a všetkých postov, okrem správcu fóra, ktorý bude ďalej Vladoko. Takže to spravíme tak, že každý napíše meno na funkciu : vodca, diplomat, minister, generál. Počkáme na vyjadrenie všetkých prípadne výsledky budú vyhlásené, ak bude mať niekto taký náskok, že dovtedy ešte nehlasujúci už nebudú vedieť zmeniť výsledok voľby. Štart teraz:-)))
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Ne február 15, 2009 12:01 pm

    moj hlas ma tiez vendi. niezeby som anakonde neverila, ale ako pise Capo, bol ministrom aj pred tym a osvecil sa Very Happy
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Ne február 15, 2009 11:34 am

    podla mna ..mozme to urobit tak ze kazdy z nas tu napise meno, ktore by si prial na post ministra a potom na konci sa hlasy spocitaju a ten kto ich bude mat najviac bude ministrom

    Ja hlasujem VENDI..........pretoze podla mna uz ma nejake skusnosti a tktiez bol ministrom v byvalej D-o-B

    A este nieco....prosim nehlasujte za mna pretoze by som na tuto funkciu nemal cas
    avatar
    Anonymný
    Anonymný


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Anonymný Ne február 15, 2009 11:19 am

    vendi napísal:vzhľadom na situuáciu že som sa vrátil mi vodca ponúkol späť miesto ministra, ale veci sa majú tak že nechcem anakonda84 brať funkciu takže by som vás poprosil aby ste sa k tejto téme vyjadrili všetci a ak má ešte niekto zaujem nech sa ozve a mali by sme spraviť demokratické volby ak súhlasíte Laughing


    no, ja som za demokratické volby i keď som povedal na začiatku, že budú keď nás bude tak 15-20 som plne za aby sa urobili už teraz. Ak súhlaste, navrhnite zároveň aj spôsob volieb cheers
    vendi
    vendi


    Počet príspevkov : 240
    Age : 48
    Location : vráble
    Registration date : 04.02.2009

    FUNKCIA MINISTRA Empty FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  vendi Ne február 15, 2009 9:54 am

    vzhľadom na situuáciu že som sa vrátil mi vodca ponúkol späť miesto ministra, ale veci sa majú tak že nechcem anakonda84 brať funkciu takže by som vás poprosil aby ste sa k tejto téme vyjadrili všetci a ak má ešte niekto zaujem nech sa ozve a mali by sme spraviť demokratické volby ak súhlasíte Laughing

    Sponsored content


    FUNKCIA MINISTRA Empty Re: FUNKCIA MINISTRA

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi máj 17, 2024 8:33 am